Re: цензії

10.07.2026|Ігор Чорний
Коли магія поза законом
10.07.2026|Олександр Козинець, письменник, педагог та музикант
Сміливість бути собою
10.07.2026|Віктор Вербич
«Збережи цей світ – святий, зукраїненний»
08.07.2026|Інеса Матіїшин, філолог
Любов і біль в романі Степана Процюка «Троянда ритуального болю»
07.07.2026|Ігор Зіньчук
Література, що свідчить: про роман Оксани Радушинської «Псалом Давида»
26.06.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Франківськ пісенний
26.06.2026|Віктор Вербич
Коли cвіт – в обіймах мелодії дощу
24.06.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Під знаком невтомності
"Іпостасі" художника
23.06.2026|Їнка Сяньчина, письменниця
Між тонких стебел глибокої трави
Головна\Події\Майстер-клас

Події

11.10.2011|17:30|Буквоїд

Анжеліка Рудницька нагодує пташок

12 жовтня о 16.00, продовжуючи проект «Серія майстер-класів від Анжеліки Рудницької» спільно з Культурно-освітнім центром «Майстер Клас», відбудеться акція під назвою «Нагодуй пташку».

 

Традиційні творчі майстер-класи від Анжеліки Рудницької набувають ще й екологічного змісту.  У підготовці до зимового періоду ми запропонували зірковим діткам долучитися до гуманної справи - збереження навколишнього середовища. Іноді зробити це набагато легше, аніж здається. Наприклад, можна врятувати міських пташок від зимового холоду й голоду.  Цього разу разом з нами готуватимуться до зими - Лев (син відомого музиканта Дмитра Шурова), Іван (син футболіста Андрія Гусіна та дизайнера Христини Гусіною), Богдана (донька модного дизайнера Айни Гасе), Тетяна (донька фронтмена гурту «С.К.А.Й.» Олега Собчука), Злата (донька телеведучої Ольги Фреймут), Софія (донька теле- і радіоведучого Павла Шилька - ді-джей Паша), Кирило (син дизайнера Олександра Гапчука), Софія-Ніколь (донька народного депутата Миколи Катеринчук), Марічка (донька народного депутата Андрія Шевченка). Список доповнюється.

Ви станете свідками дитячої фантазії, що проявиться у розписі зимових годівничок для міських птахів. А також за бажанням, зможете долучитися до нашої спільної роботи.   

«Взимку птахи, як ніколи, потребуюсь людської допомоги. Скільки себе пам´ятаю, на балконі моїх батьків була годівничка. Так ми із сестрою навчилися розпізнавати птахів, їхні гастрономічні пристрасті й підкормлювати їх крихтами хліба. Нинішній майстер-клас - це не лише вияв творчої фантазії. Ми хочемо звернути увагу маленьких киян на екологічні проблеми нашого міста, - ділиться ідеєю проекту Анжеліка. - Цією акцією ми не тільки розвиваємо естетичний смак дітей, але й виховуємо культуру ставлення до живої природи. Я впевнена, що багато інших дітей захочуть повторити нашу ініціативу, а розмальовані годівнички стануть  прикрасою парків та скверів нашого міста».      

 За додатковою інформацією та акредитацією  завертайтесь будь-ласка: Крилова Ольга, Тел.: 044 202 12 33, 099 797 72 12, E-mail: krylova@vavilon.kiev.ua



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

10.07.2026|09:37
Інтерактивні читання, творчі майстерки, квести, руханки для дітей: якою буде дитяча програма на фестивалі «Фронтера»
07.07.2026|20:35
Видавництво Korali Books оголосило конкурс чуттєвої прози: переможці отримають шанс видати власну книгу
07.07.2026|13:15
Дипломатія без прикрас: спогади, досвід і залаштунки служби
03.07.2026|14:00
Звернення Софії Русової
01.07.2026|16:44
Ольга Куждіна: «Я взагалі не вмію вигадувати сюжети. Зате спостерігати, бачити і чути – це моя справжня суперсила!»
28.06.2026|20:48
«Смачна комунікація» література, гітара,троянди,філософія
26.06.2026|17:27
«Кожен важливий на своєму місці»: VI Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» оголосив цьогорічну програму
22.06.2026|16:01
Літературний пікнік у Парижі на сонцестояння
21.06.2026|13:01
«Свій серед своїх?». Як подолати прірву між цивільними та військовими
11.06.2026|14:37
«Діамантова змійка»: мистецтво паризьких салонів


Партнери