Re: цензії
- 11.04.2026|Богдан СмолякТутешні час і люди
- 11.04.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськДо себе приходимо з рідними
- 09.04.2026|Анастасія БорисюкСонце заходить, та не згасає
- 08.04.2026|Маргарита ПадійА хто сказав, що наш світ є істинним, реальним?
- 07.04.2026|Микола Миколайович ГриценкоБунт проти розуму як антиспоживацький протест
- 07.04.2026|Віктор ВербичІгор Павлюк: «Біль любові. Дивний біль»
- 07.04.2026|Ірина КовальНа межі нового народження
- 07.04.2026|Надія ЄришЛютий, який досі триває
- 06.04.2026|Андрій Павловський, письменник, журналіст, педагог, турагентСвітло, що не згасає у темряві (різдвяна проза, яка лікує)
- 06.04.2026|Віктор ВербичУ парадигмі непроминальної п’ятсолітньої історії
Видавничі новинки
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
Події
Захар Прілєпін: В Росії майже не пишуться книги, які можна було б показати мамі
Сьогодні в рамках V Міжнародного Київського книжкового фестивалю відбулась зустріч з російським письменником Захаром Прілєпіним.
Захар Прілєпін вважає себе успішним письменником. Загальний наклад його книжок — 250 тисяч екземплярів. До того ж він був 12 разів нагороджений різноманітними літературними преміями.
Остання нагорода нещодавно надійшла з Китаю («Найкращий зарубіжний роман»). «Через це є надія, що скоро почну видаватись мільярдними накладами», - жартує письменник. Крім того, його романи видані у Франції, Польщі, Фінляндії, Німеччині, Болгарії та інших країнах.
На зустрічі з читачами Захар Прілєпін зізнався, що у його найближчих творчих планах «припинити кричати і радісно зареготати», а саме — написати сімейний роман.
Написати такій твір у батька трьох дітей є всі шанси. Прілєпін не приховує, що його проза автобіографічна. Тому на питання якогось прискіпливого читача чи надовго ще вистачить йому фактів з власної біографії, відповідає, що ще декілька романів може вийти. «Крім того, життя постійно підкидає мені якісь ситуації. Головне не біографія, а оптика, - каже письменник, - Толстой теж описував життя своїх родичів...».

Бажання написати щось світле Захар Прілєпін пояснює загальною похмурістю російської літератури: «У нас майже не пишуться книги, які можна було показати мамі! Все що зараз пишеться страшне і потворне, - відзначає письменник. Та додає: «Взагалі-то писати щасливі книги в Росії завжди було складно. Крім Гоголя це нікому не вдавалося». 
Додаткові матеріали
- Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок. Програма на 20 серпня
- Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок. Програма на 19 серпня
- Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок. День перший
Коментарі
Останні події
- 11.04.2026|09:11Україна на Bologna Children´s Book Fair 2026: хто представить країну в Італії
- 11.04.2026|08:58Віктор Круглов у фіналі «EY Підприємець року 2026»
- 07.04.2026|11:14Книга Артура Дроня «Гемінґвей нічого не знає» підкорює світ: 8 іноземних видань до кінця року
- 07.04.2026|11:06Українське слово у світі: 100 перекладів наших книжок вийдуть у 33 країнах
- 06.04.2026|11:08Перша в Україні spicy-серія: READBERRY запускає лінійку «гарячих» книжок із шкалою пікантності
- 06.04.2026|10:40Україна на Брюссельському книжковому ярмарку: дискусії, переклади та боротьба за європейські полиці
- 03.04.2026|09:24Кулінарія як мова та стратегія: у Відні презентували книгу Вероніки Чекалюк «Tasty Communication»
- 30.03.2026|13:46Трамвай книги.кава.вініл на Підвальній повертається в оновленому форматі
- 30.03.2026|11:03Калпна Сінг-Чітніс у перекладі Ігоря Павлюка
- 30.03.2026|10:58У Києві оголосили переможців літературної премії «Своя полиця»
