Re: цензії
- 10.07.2026|Ігор ЧорнийКоли магія поза законом
- 10.07.2026|Олександр Козинець, письменник, педагог та музикантСміливість бути собою
- 10.07.2026|Віктор Вербич«Збережи цей світ – святий, зукраїненний»
- 08.07.2026|Інеса Матіїшин, філологЛюбов і біль в романі Степана Процюка «Троянда ритуального болю»
- 07.07.2026|Ігор ЗіньчукЛітература, що свідчить: про роман Оксани Радушинської «Псалом Давида»
- 26.06.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськФранківськ пісенний
- 26.06.2026|Віктор ВербичКоли cвіт – в обіймах мелодії дощу
- 24.06.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськПід знаком невтомності
- 23.06.2026|Віктор Палинський"Іпостасі" художника
- 23.06.2026|Їнка Сяньчина, письменницяМіж тонких стебел глибокої трави
Видавничі новинки
- Павлюк Ігор. "Мезозой"Проза | Буквоїд
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
Події
Люко Дашвар: «Я хотіла свободи!»
12 листопада в книжковому магазині «Читайка» відбувся авторський «Суботник» Люко Дашвар (Ірини Чернової).
Письменниця, сценарист Слова представила свою книгу «Биті э: Макар»
Про книгу «Биті Є: Макар»
Головний герой - Макар знайомий читачам за книгою «Рай. Центр ». Ірина зізнається, що дуже прив´язалася до образів Макара, Гоцика і Макса. «Їх історія не повинна була обмежитися однією книгою», - розповідає письменниця.
Автор каже, що їй було складно прописувати чоловічі образи, але наскільки добре це вийшло, звичайно, судити читачам. Історія Макара - це частина трилогії. У наступних книгах питання на свої відповіді знайдуть головні герої книги «Рай. Центр» Гоцик і Макс. При чому серед цієї трійці особливу симпатію у письменниці викликає Гоцик. «Гоцика я люблю, - зізнається Ірина Чернова. - Його характер мені найцікавіше виписувати».


На «Суботнику» Ірину Чернову запитували про все - про походження псевдоніма Люко Дашвар, про те, як журналістка почала писати, про головних героїв книг, про книжки, які вона рекомендує до прочитання.
Походження псевдоніма Люко Дашвар
Під ці ім´ям автор подала свій перший роман на літературний конкурс «Коронація слова». Це ім´я складається з перших букв імен близьких Ірині людей.
Чому Ірина Чернова вирішила писати книжки
«Я раптом задумалася про останні дні життя ... Що залишиться після мене? Рішення було однозначним - потрібно написати книгу! Або кілька книг! Тоді я зрозуміла, що це заняття мене захоплює, і вирішила залишити всі попередні роботи і лише писати. І цим заробляти на життя. Я хотіла бути вільною! Від графіка, від людей, які оцінюють мою роботу і ставлять мені завдання. Саме в процесі написання книг мені це вдається найкраще.
Що потрібно обов´язково прочитати
Жінкам - Біблію і кулінарну книгу!
Перечитуєте Ви свої книги? Чи хочеться щось змінити?
«Одного разу я знайшла цитату французького дипломата, барона де Вогюе «Відносність вб´є моральність». Я думала про це. Всі ми відносно чесні, відносно здорові, відносно успішні ... Якщо я почну намагатися подобатися, намагатися виправляти свої тексти і сюжети - це стане вбивством суті моїх книг. Тому я не перечитую. А правлю лише в процесі роботи».
У фіналі зустрічі Ірина сказала: «Всі люди за своєю суттю діляться на два типи: учні та вчителі. Я - вічний учень. Тому не чекайте від мене слів просвітительства, не чекайте рецептів успішності. Просто читайте!»
Інформація і фото: «Читайка»
Коментарі
Останні події
- 10.07.2026|09:37Інтерактивні читання, творчі майстерки, квести, руханки для дітей: якою буде дитяча програма на фестивалі «Фронтера»
- 07.07.2026|20:35Видавництво Korali Books оголосило конкурс чуттєвої прози: переможці отримають шанс видати власну книгу
- 07.07.2026|13:15Дипломатія без прикрас: спогади, досвід і залаштунки служби
- 03.07.2026|14:00Звернення Софії Русової
- 01.07.2026|16:44Ольга Куждіна: «Я взагалі не вмію вигадувати сюжети. Зате спостерігати, бачити і чути – це моя справжня суперсила!»
- 28.06.2026|20:48«Смачна комунікація» література, гітара,троянди,філософія
- 26.06.2026|17:27«Кожен важливий на своєму місці»: VI Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» оголосив цьогорічну програму
- 22.06.2026|16:01Літературний пікнік у Парижі на сонцестояння
- 21.06.2026|13:01«Свій серед своїх?». Як подолати прірву між цивільними та військовими
- 11.06.2026|14:37«Діамантова змійка»: мистецтво паризьких салонів
