Re: цензії
- 09.04.2026|Анастасія БорисюкСонце заходить, та не згасає
- 08.04.2026|Маргарита ПадійА хто сказав, що наш світ є істинним, реальним?
- 07.04.2026|Микола Миколайович ГриценкоБунт проти розуму як антиспоживацький протест
- 07.04.2026|Віктор ВербичІгор Павлюк: «Біль любові. Дивний біль»
- 07.04.2026|Ірина КовальНа межі нового народження
- 07.04.2026|Надія ЄришЛютий, який досі триває
- 06.04.2026|Андрій Павловський, письменник, журналіст, педагог, турагентСвітло, що не згасає у темряві (різдвяна проза, яка лікує)
- 06.04.2026|Віктор ВербичУ парадигмі непроминальної п’ятсолітньої історії
- 05.04.2026|Вікторія ФесковаАрхітектура травми: як заповнити «Її порожні місця»
- 02.04.2026|Ігор ЗіньчукВійна, яка стосується кожного
Видавничі новинки
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
Події
Для дітей Кільчицької, Павліка, Панюти Анжеліка Рудницька проведе майстер-клас
25 січня о 16.00 у культурно-освітньому центрі «Майстер-клас» (Київ, вул. Лаврська, 16 (3-й поверх) відбудеться майстер-клас з живопису на склі «Казка на склі».
Традицію проведення майстер-класів з народного мистецтва за ініціативи Анжеліки Рудницької спільно з Культурно-освітнім центром «Майстер Клас» було розпочато у вересні 2011 року. Наразі ми нараховуємо вже п´ятий майстер-клас. І цього разу ми запрошуємо Вас на дивовижний майстер-клас, який дозволить Вам завітати до чарівного світу дитячої фантазії та яскравих фарб.
Анжеліка РУДНИЦЬКА:
- Діти дуже люблять малювати. Роблять це із особливим задоволенням. Але просто малювати в альбомі можна й дома, без будь-чиєї допомоги. Цього разу ми вирішили познайомити дітей із іншим видом малярства - на склі. Воно має давне коріння - відоме ще з античних часів. В Україні теж завжди любили вітражі і малярство на склі. Особливо популярне воно було у Західній Україні, де створювали як прості жанрові картинки, що прикрашали житло, так і справжні шедеври сакрального мистецтва - ікони на склі. Мальованими по склу орнаментами прикрашали сімейні фотографії. Сьогодні малярство на склі отримало нове дихання! Свій маленький внесок в освоєння і популяризацію цього дивовижного мистецтва зробимо і ми.
У числі запрошених діти телеведучих Оксани Гутцайт, Олега Панюти, Юлії Литвиненко, Марічки Падалки, дизайнера Олександра Гапчука, композитора Володимира Бистрякова, співачки Антоніни Матвієнко, співаків Лері Віна, Віктора Павліка та лідера гурту «С.К.А.Й» Олега Собчука, онук Ірини Данилевської та Володимира Нечипорука, син видатного українського спортсмена Андрія Гусіна., Ірени Кільчицької. (список доповнюється)
З питань акредитації звертатися за тел. 044 207 12 33, 099 797 72 12 - Ольга, та e-mail: krylova@vavilon.kiev.ua
Коментарі
Останні події
- 07.04.2026|11:14Книга Артура Дроня «Гемінґвей нічого не знає» підкорює світ: 8 іноземних видань до кінця року
- 07.04.2026|11:06Українське слово у світі: 100 перекладів наших книжок вийдуть у 33 країнах
- 06.04.2026|11:08Перша в Україні spicy-серія: READBERRY запускає лінійку «гарячих» книжок із шкалою пікантності
- 06.04.2026|10:40Україна на Брюссельському книжковому ярмарку: дискусії, переклади та боротьба за європейські полиці
- 03.04.2026|09:24Кулінарія як мова та стратегія: у Відні презентували книгу Вероніки Чекалюк «Tasty Communication»
- 30.03.2026|13:46Трамвай книги.кава.вініл на Підвальній повертається в оновленому форматі
- 30.03.2026|11:03Калпна Сінг-Чітніс у перекладі Ігоря Павлюка
- 30.03.2026|10:58У Києві оголосили переможців літературної премії «Своя полиця»
- 19.03.2026|09:06Писати історію разом: проєкт «Вишиваний. Король України» розширює коло авторів
- 18.03.2026|20:31Україна візьме участь у 55-му Брюссельському книжковому ярмарку
