
Re: цензії
- 07.05.2025|Оксана ЛозоваТе, що «струною зачіпає за живе»
- 07.05.2025|Віктор ВербичЗбиткування над віршами: тандем поета й художниці
- 07.05.2025|Ігор ЧорнийЖиття на картку
- 28.04.2025|Ігор ЗіньчукЗаборонене кохання
- 24.04.2025|Вероніка Чекалюк, науковець, кандидат наук із соціальних комунікацій«До співу пташок» Олега Кришталя як наука одкровення
- 21.04.2025|Тарас Кремінь, кандидат філологічних наук, Уповноважений із захисту державної мовиДжерела мови російського тоталітаризму
- 18.04.2025|Ігор ЗіньчукРоман про бібліотеку, як джерело знань
- 18.04.2025|Валентина Семеняк, письменницяЗа кожним рядком – безмежний світ думок і почуттів
- 12.04.2025|Андрій СодомораІ ритмів суголосся, й ран...
- 06.04.2025|Валентина СеменякЧитаю «Фрактали» і… приміряю до себе
Видавничі новинки
- Петро Панч. «Голубі ешелони»Проза | Буквоїд
- Олександр Клименко. "Метапрозорість"Книги | Буквоїд
- Семенова Юлія. "Well Done"Книги | Буквоїд
- Микола Мартинюк. «Розбишацькі рими»Дитяча книга | Буквоїд
- Ніна Горик. «Дорога честі»Книги | Буквоїд
- Еліна Заржицька. «Читанка-ЧОМУчка». 7+Дитяча книга | Буквоїд
- Мистецтво творення іміджу.Книги | Дарина Грабова
- Еліна Заржицька. «Читанка-ЧОМУчка»Дитяча книга | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Торф»Книги | Буквоїд
- Вийшла антологія української художньої прози «Наша Перша світова»Книги | Іванка Когутич
Події
Онлайн-трансляція презентації мемуарів Лі Куан Ю «Сингапурська історія: із третього світу в перший»
22 грудня о 18.00 на порталі «Буквоїд» розпочнеться онлайн-трансляція презентації-дискусії другого тому мемуарів сингапурського прем´єр-міністра Лі Куан Ю «Сингапурська історія: із третього світу в перший», що відбудеться в Единбурзькій бізнес-школі.
Організатори - портал «Платформа», Единбурзька бізнес-школа, експертна компанія pro.mova та агенція «Наш Формат.
Презентація проходитиме у форматі експертної дискусії з економістами, дослідниками, журналістами, бізнесменами та громадськими діячами. Презентація буде цікава власникам бізнесів та топ-менеджерам українських та міжнародних компаній, інтелектуалам, економістам, журналістам, представникам громадських та політичних організацій та тим, хто зацікавлений у зазначеній темі.
За 40 років проведення ґрунтовних реформ Сингапур став країною, яка змогла перейти з третього світу у перший. Чи зможе пройти такий шлях Україна? Під час презентації учасники намагатимуться відповісти на питання, що потрібно зробити Україні та українцям, щоб втілити подібний стрибок. На презентації зберуться експерти, які спробують виробити подібну матрицю для України.
Учасники презентації:
Віталій Сич, головний редактор журналу «Кореспондент» (модератор презентації). Народився у Вінниці. Закінчив факультет іноземних мов Вінницького педуніверситету, у 2007 році - Стенфордський університет (США). З 1997 року працює в компанії KP Media; у 1997-98 роках - асистент редакції Kyiv Post; у 1998-2000 роках - журналіст відділу політики; у 2001-2003 роках - редактор відділу політики. З 2003 року - головний редактор журналу «Кореспондент».
Олексій Капуста, видавець книги в Україні. Журналіст, бізнесмен, видавець і викладач. Працював на радіо «Свобода», у газетах «Пост-поступ», «Фінансова Україна», «City». Публікувався у вітчизняній та зарубіжній пресі. Здобув ступінь MBA у Києво-Могилянській бізнес-школі. З 1996 року очолює видавництво «Стандарт». Публікується в журналах, що спеціалізуються на темах маркетингу та менеджменту. Викладач теорії Адізеса, пройшов кваліфікацію Adizes Institute (Санта-Барбара, Каліфорнія, США).
Влад Кириченко, співінвестор видання книги, мистецька агенція «Наш Формат». Народився на Донеччині. Навчався в Москві. Закінчив біологічний факультет МДУ ім. Михайла Ломоносова. У 1992 році почав власний бізнес у Росії. З 2003-го працює в Україні. У 2007 році заснував мистецьку агенцію «Наш Формат» та Український науковий клуб. Меценат. Бере участь в організації українських фестивалів «Уніж - фестиваль українського формату», «Шешори», «Арт-поле», «Мазепа-fest» та ін.
Євген Глібовицький, керуючий партнер експертної компанії pro.mova. Консультант із комунікацій, викладач програм із комунікацій для медіа, бізнесу та неприбуткових організацій зі стратегій та маркетингу в Україні, Грузії та Центральній Азії. За освітою політолог, навчався в Україні та США, викладає на MBA. Працював журналістом. У 2002 став співавтором ідеї 5 каналу як засобу проти цензури. Працював журналістом "Студії 1+1", "Першого національного", у "Киевских Ведомостях. Був локальним співпродюсером для американських телеканалів CBS та PBS, британського BBC. Має досвід роботи в "гарячих точках" (Югославія 1999, події після терактів 11 вересня в Нью-Йорку й Вашингтоні 2001, країни Близького Сходу 2002). У 2006 році переїхав до Львова, де заснував Унівську групу, яка сформулювала місію і створила візію Львова до 2025 року. У 2010 році допоміг запустити такий же проект у Дніпропетровську.
Ольга Лень, головний редактор сайту Newsru.ua. Журналіст, експерт з питань PR-комунікацій, виборчих та політичних технологій. Народилася в Києві. Роботу в журналістиці розпочала з 1992 р. В 1994-1998 - експерт з питань внутрішньої політики і економіки Українського незалежного центру політичних досліджень (м. Київ). Працювала та публікувалася в виданнях "Зеркало недели", "День", "Киевский телеграф", "Профиль-Украина", "Киевские ведомости", "Політика і культура", "Новый век", "Пост-Поступ", УНІАН. Очолювала прес-центр кандидата в Президенти Олександра Мороза на виборах 1999 р. Проводила антикризові компанії в українських ЗМІ для "Татнефти", TWG та низки українських компаній. Консультувала з питань антикризових PR-технологій Міністерство палива та енергетики та Національну раду з питань телебаченні та радіомовлення. Брала участь у багатьох проектах з підтримки українських партій, незалежного профспілкового руху, NGO, підтримки демократичних виборів.
Іван Компан, партнер інвестиційної компанії Alecco Capital, тьютор курсу «Фінанси» в Единбурзькій бізнес-школі в Україні. Має ступінь PhD, фахівець у галузі корпоративних фінансів з більш ніж 15-річним досвідом професійної діяльності. До Alecco Capital обіймав топ-менеджерські посади в українських та міжнародних фінансових компаніях: Інвестиційна компанія «Сократ» (генеральний директор), Deloitte (Партнер і керівник департаменту корпоративних фінансів), Wood & Company (генеральний директор), CAIB і та ін. Керує власним бутиком інвестиційно-банківських послуг, консультуючи українських та міжнародних клієнтів з питань злиття і поглинань і збільшення капіталу в країнах СНД. Випускник математичного факультету Київського національного університету. Проводив дослідження в сфері економетрії в університеті Сорбонни, Інституті підвищення кваліфікації у Відні, Центрі економічних досліджень та вищої освіти в Карловому університеті в Празі.
Гліб Вишлінський, заступник директора GfK Ukraine. З лютого 2003 року керує відділом досліджень ринків послуг GfK Ukraine, з листопада 2006 року обіймає посаду Custom Research Director, яка передбачає відповідальність за всі спеціальні дослідження в компанії, а з січня 2010 року - заступника директора GfK Ukraine. Безпосередньо відповідає за соціально-політичні дослідження, а також за дослідницькі проекти для телекомунікаційних компаній та роздрібної торгівлі. Має 13-річний досвід в управлінні дослідницькими проектами. У 1998 році отримав диплом спеціаліста (з відзнакою) за спеціальністю «менеджмент у виробничій сфері» НТУУ «Київський політехнічний інститут».
Оксана Нечипоренко, директор Департаменту рекрутингу та відносин зі студентами Единбурзької бізнес-школи в Україні. Закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка.
Іраклі Маткава, заступник міністра економіки та сталого розвитку Грузії (відеозв´язок).
Богдан Гаврилишин, видатний економіст, член Римського клубу, фундатор економічного форуму в Давосі (відеоінтерв´ю). Навчався в Університеті Торонто, Міжнародному інституті менеджменту у Швейцарії. Керував навчальними програмами в Міжнародному інституті менеджменту в Женеві, викладав курси з економічного розвитку, світового бізнесового середовища, керування міжнародними операціями та державного управління. У 1968 році став директором цього навчального закладу й керує ним вісімнадцять років. Є консультантом з питань державного управління та міжнародного бізнесу, виступає доповідачем, модератором і головою на міжнародних наукових конференціях та семінарах у понад 70 країнах світу. З 1988 року присвячує свою подальшу діяльність Україні. Ініціював заснування Академією наук України та МІМ-Женева спільного підприємства Міжнародного інституту менеджменту в Києві (МІМ-Київ. У 1991 році створив і очолив Консультативно-дорадчу раду при Президії Верховної Ради України, був членом Американо-українського дорадчого комітету, радником першого Президента України, чотирьох голів Верховної Ради та трьох Прем‘єр-Міністрів України, почесним головою Крайової Пластової Ради (Національної Скаутської Організації України). Сьогодні - член Ради Світової Академії мистецтва та науки, член Швейцарського форуму з міжнародної політики, очолює Наглядову раду Міжнародного інституту менеджменту (МІМ-Київ).
Мемуари Лі Куан Ю »Сингапурська історія: із третього світу в перший» - настільна книга політичних лідерів, президентів більшості провідних країн світу, книга, яка є своєрідним посібником «як збудувати державу з нуля», книга про унікальний, але визнаний світом досвід країни, яка спромоглася здійснити прорив - «із третього світу в перший». Все це про книгу «Сингапурська історія: із третього світу в перший», мемуарів Лі Куан Ю - міністра-ментора Сингапуру, про якого «залізна леді» Британії Маргарет Тетчер казала : «Будучи прем´єр-міністром, я читала й аналізувала кожну промову Лі Куан Ю. Він уміє розвіяти пропагандистський туман із унікальною якісністю висловити свої погляди на основні проблеми сучасності та шляхи їх розв´язання. Він жодного разу не помилявся».
Лі Куан Ю - людина, яка фактично самотужки вивела Сингапур, який «викинули» у незалежність в 1965 році, до країн «золотого мільярду» - найбагатшої частини людства. Сингапур, позбавлений будь-яких природних ресурсів, змушений навіть воду ввозити з-за кордону, і є чи не єдиною державою у світі, що здійснила такий стрімкий прорив у економіці. Другий том мемуарів цього політика розповідає про конкретні механізми та кроки на шляху розвитку однієї з найбагатших економік світу.
Коментарі
Останні події
- 07.05.2025|11:45Meridian Czernowitz видає першу поетичну книжку Юлії Паєвської (Тайри) – «Наживо»
- 07.05.2025|11:42Місця та біографії, які руйнує Росія. У Києві презентують книжку «Контурні карти пам’яті»
- 07.05.2025|11:38У Києві відбудеться презентація книги «Усе на три літери» журналіста й військовослужбовця Дмитра Крапивенка
- 06.05.2025|15:24«Читаємо ложками»: у Луцьку відбудеться перша зустріч літературно-гастрономічного клубу
- 06.05.2025|15:20Помер Валерій Шевчук
- 02.05.2025|13:48В’ятрович розкаже, як перемогли «велику вітчизняну» в Україні
- 01.05.2025|16:51V Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» оголошує старт продажу квитків та імена перших учасників
- 01.05.2025|10:38В Ужгороді презентували «гуцул-фентезі» Олександра Гавроша
- 30.04.2025|09:36Андрій Зелінський презентує нову книгу «Мапа»
- 29.04.2025|12:10Новий фільм класика італійського кіно Марко Белоккьо: історична драма «Викрадений» виходить на екрани у травні