
Re: цензії
- 14.09.2025|Тетяна Колядинська, м. ДніпроЗа якими правилами “грали” радянські засоби масової інформації
- 03.09.2025|Ольга Шаф, м. Дніпро«Був на рідній землі…»
- 02.09.2025|Віктор ВербичКнига долі Федора Литвинюка: ціна вибору
- 01.09.2025|Василь Пазинич, поет, фізик-математик, член НСПУ, м. СумиОдухотворений мегавулкан мезозойської ери
- 25.08.2025|Ярослав ПоліщукШалений вертеп
- 25.08.2025|Ігор ЗіньчукПравди мало не буває
- 18.08.2025|Володимир Гладишев«НЕМОВ СТОЛІТЬ НЕБАЧЕНИХ ВЕСНА – ПЕРЕД ОЧИМА СХОДИТЬ УКРАЇНА»
- 12.08.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськПолтавська хоку-центричність
- 07.08.2025|Ігор ЧорнийРоки минають за роками…
- 06.08.2025|Ярослав ПоліщукСнити про щастя
Видавничі новинки
- Христина Лукащук. «Мова речей»Проза | Буквоїд
- Наталія Терамае. «Іммігрантка»Проза | Буквоїд
- Надія Гуменюк. "Як черепаха в чаплі чаювала"Дитяча книга | Буквоїд
- «У сяйві золотого півмісяця»: перше в Україні дослідження тюркеріКниги | Буквоїд
- «Основи» видадуть нову велику фотокнигу Євгена Нікіфорова про українські мозаїки радянського періодуФотоальбоми | Буквоїд
- Алла Рогашко. "Містеріум"Проза | Буквоїд
- Сергій Фурса. «Протистояння»Проза | Буквоїд
- Мар’яна Копачинська. «Княгиня Пітьми»Книги | Буквоїд
- "Моя погана дівчинка - це моя частина"Книги | Володимир Гладишев, професор, Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
- Джон Ґвінн. "Лють Богів"Проза | Буквоїд
Події
Анжеліка Рудницька представить виставку із 150 своїх робіт
З 3 лютого до 12 березня у Національному музеї Тараса Шевченка (Київ, бульвар Т. Шевченка, 12) відбудеться довгоочікувана персональна виставка Анжеліки Рудницької «Містерія літочислення» .
Результат 8-річної діяльності визнаного майстра мистецтв (звання «World masters» художниці вручили у Південній Кореї у 2010 році) Рудницької-художниці зможуть побачити і кияни. Адже саме Київ став стартовим майданчиком всеукраїнського мистецького туру Анжеліки. Протягом кількох останніх років її три окремі виставки мандрували світом, де відбулося понад 50 «персоналом» - у Франції, Угорщині, Бельгії, Нідерландах, Болгарії, Румунії, Македонії, Сербії, Хорватії, Чорногорії, Естонії, Литві, Латвії, Польщі, Кореї та інших країнах. Понад 20 персональних виставок художниці пройшло і в Україні, але жодна з них не була такою представницькою і грандіозною, як запланована.
- За кордоном мої роботи виконують місію народної національної дипломатії, бо на виставки приходять, як українські емігранти, так і місцеві прихильники мистецтва, відкриваючи для себе іншу Україну - яскраву, самобутню, доброзичливу, радісну. Пізнають емоційний бік нашої сутності - розповідає Анжеліка Рудницька, - Хотілося б, щоб і в Україні моє мистецтво, (арт-тур «Містерія літочислення» проїде державу від Луганська до Ужгорода), виконало об´єднавчу функцію, зшивши моєю Любов´ю і моїм мистецтвом в одне усіх, хто по-різному розуміє країну.
Твори Рудницької - колоритні, несподівані, графічні. У них поєднані сила тисячолітніх українських візуальних артефактів і дитяча беззахисність художниці.
Вперше у Києві буде представлене повне зібрання із понад 150 творів. Воєдино експозиційно зійшлися дві виставки, що мандрували Європою, одна з Азії, також буде презентована нова серія «Праморе» і цикл «Декаполіс».
На виставці також будуть представлені гобелени, декоративні тарілки та знамениті подушки-думочки. Цікавинкою обіцяє стати також колекція еко-сумок із льону із малюнками Анжеліки, які демонструватимуть подруги художниці - відомі українські дівчата. Експозиція буде розміщена у п´яти залах музею.
Коментарі
Останні події
- 22.09.2025|11:02Побачила світ документальна книжка Олександра Гавроша «Розбійники Карпат»
- 11.09.2025|19:25Тімоті Снайдер отримав Премію Стуса-2025
- 10.09.2025|19:24Юліан Тамаш: «Я давно змирився з тим, що руснаків не буде…»
- 08.09.2025|19:3211 вересня стане відомим імʼя лауреата Премії імені Василя Стуса 2025 року
- 08.09.2025|19:29Фестиваль TRANSLATORIUM оголосив повну програму подій у 2025 році
- 08.09.2025|19:16В Україні з’явилася нова культурна аґенція “Терени”
- 03.09.2025|11:59Український ПЕН оголошує конкурс на здобуття Премії Шевельова за 2025 р
- 03.09.2025|11:53У Луцьку — прем’єра вистави «Хованка» за п’єсою іспанського драматурга
- 03.09.2025|11:49Літагенція OVO офіційно представлятиме Україну на Світовому чемпіонаті з поетичного слему
- 02.09.2025|19:05«Пам’ять дисгармонійна» у «Приватній колекції»