Re: цензії
- 27.04.2026|Валентина Семеняк, письменницяСвітлі і добрі тексти ― саме їх потребує малеча
- 25.04.2026|Галина Новосад, книжкова оглядачка, блогерка, волонтерка«Містеріум»: простір позачасся і прихованих зв’язків
- 23.04.2026|Ігор Бондар-ТерещенкоМагія дитинства, або Початок великої дороги
- 23.04.2026|Віра Марущак, письменниця, голова Миколаївської обласної організації НСПУРимована магія буденності: Літературна подорож сторінками книги Надії Бойко «Сорока на уроках»
- 23.04.2026|Ігор ЗіньчукПізнати глибше, щоб відновити цілісність
- 16.04.2026|Богдан Дячишин, лауреат премії імені Івана Огієнка, ЛьвівДух щемливого чекання
- 16.04.2026|Олексій СтельмахМайбутнє приходить зненацька
- 15.04.2026|Михайло Жайворон«Земля гніву» Михайла Сидоржевського
- 15.04.2026|Оксана Тебешевська, заслужений вчитель УкраїниМандрівка в «химерні» світи Юрія Бондаренка
- 11.04.2026|Богдан СмолякТутешні час і люди
Видавничі новинки
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
Літературний дайджест
У книжці "Де їсть та з ким спить Фреймут" авторка розповіла про батькові зуби
Ведуча телевізійної програми "Інспектор Фреймут" на каналі 1+1 Ольга Фреймут 12 вересня у Львові розповіла, що їсть та з ким спить.
Таку назву має іі книжка, яку презентувала на 22-му книжковому "Форумі видавців". Вартість одного примірника -150 грн.
"Заголовок - "Де їсть і з ким спить Фреймут" - є досить провокативним, але це такий собі маркетинговий хід. Я зацікавлена, аби книжка гарно продавалася. Це мені дасть фінансову можливість далі писати книжки. Я ж описала лише те, що відбувалося зі мною на Західній Україні. Ще є Центральна Україна, Схід, про який теж було би цікаво написати. Якщо ж продажу не буде, у мене з´являться комплекси", - розповіла Ольга Фреймут.
Авторка зазначає: багато історій в написаному є вигаданими. Правдивими є історії зі життя бабусі, батьків.
"Намагалась бути відвертою, без макіяжу, але голою мене там ніхто не побачить. Розповіла історію шлюбу мами-німкені та тата-українця. Там навіть є про стоматологічні проблеми мого батька. Читач може подумати: "навіщо воно мені?" але ж в усіх є зуби. Просила, аби книжку зробили такою, щоб поміщалась в жіночу сумочку. Її здебільшого будуть читати дівчата. Поради, які даю у своїй книжці, будуть для них корисними. Повчаю, як дівчині самій пообідати в ресторані, бо вона хоче їсти, а не шукає собі пару. Найбільшим моїм критиком була дочка Злата. Вона читає книгу. Для інших дітей порадила б, аби першими прочитали батьки, а потім вирішували, чи можна давати її дітям", - зазначила телеведуча.
На презентацію книжки Ольги Фреймут прийшло 300 людей.
Юлія Ліпіч
Коментарі
Останні події
- 23.04.2026|09:27Французький джаз в «Книгарня «Є»
- 22.04.2026|09:51Стали відомі імена лавреатів Літературної премії імені Ірини Вільде 2026 року
- 22.04.2026|07:08«Архіпедагогіка»: у Києві презентують дослідження про фундаментальні коди західної освіти
- 17.04.2026|09:16Зоряна Кушплер презентує «скарби свого серця»
- 15.04.2026|18:40Хроніки виживання та журналістської відданості: у Києві презентують книжку Євгена Малолєтки «Облога Маріуполя»
- 15.04.2026|18:25В Україні запускається Korali Books - перше видавництво, повністю орієнтоване на жіночу аудиторію
- 11.04.2026|09:11Україна на Bologna Children´s Book Fair 2026: хто представить країну в Італії
- 11.04.2026|08:58Віктор Круглов у фіналі «EY Підприємець року 2026»
- 07.04.2026|11:14Книга Артура Дроня «Гемінґвей нічого не знає» підкорює світ: 8 іноземних видань до кінця року
- 07.04.2026|11:06Українське слово у світі: 100 перекладів наших книжок вийдуть у 33 країнах
