Re: цензії

03.09.2025|Ольга Шаф, м. Дніпро
«Був на рідній землі…»
02.09.2025|Віктор Вербич
Книга долі Федора Литвинюка: ціна вибору
01.09.2025|Василь Пазинич, поет, фізик-математик, член НСПУ, м. Суми
Одухотворений мегавулкан мезозойської ери
25.08.2025|Ярослав Поліщук
Шалений вертеп
25.08.2025|Ігор Зіньчук
Правди мало не буває
18.08.2025|Володимир Гладишев
«НЕМОВ СТОЛІТЬ НЕБАЧЕНИХ ВЕСНА – ПЕРЕД ОЧИМА СХОДИТЬ УКРАЇНА»
12.08.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Полтавська хоку-центричність
07.08.2025|Ігор Чорний
Роки минають за роками…
06.08.2025|Ярослав Поліщук
Снити про щастя
06.08.2025|Валентина Семеняк, письменниця
Час читати Ганзенка

Літературний дайджест

29.10.2015|10:34|espreso.tv

Як виглядає українська бібліотека в Москві після погрому

Російський депутат Ради депутатів муніципального округу Якиманка Дмитро Захаров опублікував фотографії після обшуку в Бібліотеці української літератури в Москві

Фотографії депутат виклав у своєму livejournal, передає Еспресо.TV.

"Я як депутат який присвячує темі України, хохлів, ДНР і ЛНР багато часу отримав сигнал про наявність бандерівської літератури в бібліотеці. Звернувся в органи правопорядку. З´ясувалося що не тільки я. У підсумку після проведення всіх необхідних правових процедур відбувся сьогоднішній захід, який закінчився вилученням енної кількості бандерівської літератури", - написав російський депутат.

null

null

null

null

null

null

null

null

Нагадаємо, що раніше співробітники правоохоронних органів провели обшуки в московській Бібліотеці української літератури. Оперативники вилучили документи, електронні носії і деяку літературу. В органах зацікавилися інформацією про зберігання в бібліотеці примірників газети, яка може носити "русофобський характер" і в якій нібито містяться перекручені історичні факти.

Пізніше  58-річну директорку Бібліотеки української літератури у Москві затримали. та порушили справу про розпалювання національної ненависті.

 



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери