Re: цензії

03.09.2025|Ольга Шаф, м. Дніпро
«Був на рідній землі…»
02.09.2025|Віктор Вербич
Книга долі Федора Литвинюка: ціна вибору
01.09.2025|Василь Пазинич, поет, фізик-математик, член НСПУ, м. Суми
Одухотворений мегавулкан мезозойської ери
25.08.2025|Ярослав Поліщук
Шалений вертеп
25.08.2025|Ігор Зіньчук
Правди мало не буває
18.08.2025|Володимир Гладишев
«НЕМОВ СТОЛІТЬ НЕБАЧЕНИХ ВЕСНА – ПЕРЕД ОЧИМА СХОДИТЬ УКРАЇНА»
12.08.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Полтавська хоку-центричність
07.08.2025|Ігор Чорний
Роки минають за роками…
06.08.2025|Ярослав Поліщук
Снити про щастя
06.08.2025|Валентина Семеняк, письменниця
Час читати Ганзенка

Літературний дайджест

10.11.2015|10:06|Gazeta.ua.

"Зима близько" - письменник Джордж Мартін пояснив походження мема

Джордж Мартін, автор романів, покладених в основу серіалу "Гра престолів", розповів в інтерв´ю виданню Chicago Tribune про походження фрази"Зима близько" і образ крижаної Стіни, що захищає континент Вестерос

Фраза, що стала мемом, і образ Стіни, за словами письменника, спали йому на думку під час холодної і сніжної зими 1967 року в Чикаго. "Тієї зими було так багато снігу, що крім нього нічого не було видно, - розповів Мартін. - Вулиці міста були схожі на траншеї часів Першої світової війни, тільки зі снігу та льоду. Пам´ятаю, як я ходив по цих траншеях і тунелях і дув такий вітер, що годі було щось розгледіти. Цей досвід назавжди залишився в моїй пам´яті".

Джордж Мартін також розповів про труднощі, які йому в похилому віці принесла популярність: під час автограф-сесії один із шанувальників творчості спробував відрізати у письменника шматок бороди. "У мене ніколи не було помічників, я просто писав книги. А тепер у мене п´ять помічників і два менеджера, а все, що я хочу - це встати вранці, поснідати і сісти за роботу", - додав Мартін.

Коментуючи "Гру престолів", письменник сказав, що йому не вистачає в екранізації таких персонажів романів, як Леді Кам´яне Серце і Аріанна Мартелл.

67-річний Джордж Р. Р. Мартін - американський письменник-фантаст, автор циклу романів "Пісня льоду і вогню", покладеного в основу серіалу "Гра престолів" кабельної мережі HBO. Прем´єра першого сезону відбулася в квітні 2011 року. У 2014-му серіал став найрейтинговішим проектом в історії. Вийшло вже п´ять сезонів "Гри престолів", ведеться робота над шостим і сьомим.



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери