
Re: цензії
- 07.06.2025|Ігор ЧорнийСни під час пандемії
- 03.06.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськКаміння не мовчить: контур герменевтики
- 26.05.2025|Ігор ЗіньчукПрагнення волі
- 26.05.2025|Інна КовальчукДорога з присмаком війни
- 23.05.2025|Ніна БернадськаГолос ніжності та криці
- 23.05.2025|Людмила Таран, письменницяВитривалість і віру маємо плекати в собі
- 15.05.2025|Ігор ЧорнийПірнути в добу романтизму
- 14.05.2025|Валентина Семеняк, письменницяМіцний сплав зримої краси строф
- 07.05.2025|Оксана ЛозоваТе, що «струною зачіпає за живе»
- 07.05.2025|Віктор ВербичЗбиткування над віршами: тандем поета й художниці
Видавничі новинки
- Книга Анни Грувер «Вільний у полоні» — жива розмова з Ігорем Козловським, яка триває попри смертьКниги | Буквоїд
- Тесла покохав ЧорногоруКниги | Буквоїд
- Тетяна Висоцька. «Увага, ти в ефірі!»Книги | Буквоїд
- Христина Лукащук. «Насіння кмину»Книги | Буквоїд
- Тетяна Трощинська. «Любов не минає. Щоденник мами, що втратила сина»Проза | Буквоїд
- Петро Панч. «Голубі ешелони»Проза | Буквоїд
- Олександр Клименко. "Метапрозорість"Книги | Буквоїд
- Семенова Юлія. "Well Done"Книги | Буквоїд
- Микола Мартинюк. «Розбишацькі рими»Дитяча книга | Буквоїд
- Ніна Горик. «Дорога честі»Книги | Буквоїд
Літературний дайджест
Жінка вагітна і не хоче заміж
Радіожурналістка 35-річна Ларане хоче виходити заміж.
Навіть за свого коханого. Кидає його. Він — інженер зв´язку. Періодично їздить в зону АТО лагодити телефонні станції. Там отримує поранення в пах. Опритомнівши в госпіталі, дізнається, що Лара вагітна. Вона — героїня роману "Тут і тепер" письменниці Ірен РОЗДОБУДЬКО, 53 роки. Книжку надрукувало київське видавництво "Нора-Друк".
— Спочатку Лара хоче зробити аборт. Та вчасно розуміє, що егоїзмом зашкодить не лише їй, а й майбутній дитині, коханому, — розповідає Ірен Роздобудько. — На написання цієї книжки мене надихнула мандрівка до США. Побувала у 27 штатах. Переключилась від подій в Україні. Біль відступив. Захотілося розрадити і розважити читачів. Писала про чотирьох знайомих ще з дитинства подруг. Вони — вродливі й розумні, люблять розмовляти на філософські та психологічні теми, цікавляться мистецтвом. Але в кожної — своя проблема. Її вирішення — одна з цілей цієї книжки. Усі героїні — однолітки. Бізнесменка Сусанна у 1990-х разом із батьками емігрувала до Америки. Живе в курортному штаті Флорида, але підтримує зв´язки зі своїми київськими подругами. Кримська татарка Ельміра — домогосподарка. Через заборону чоловіка залишила роботу зубним лікарем. Однак знаходить в собі мужність піти наперекір. Організувала надання невідкладної стоматологічної допомоги бійцям на Донбасі. Актриса Юлія, яку знайомі називають Джульєтта Мазіна, працює в театрі юного глядача. Бореться зі спокусою від грошовитих продюсерів зніматися в серіалах.
У книгарнях роман "Тут і тепер" коштує 124 грн.
Іванна ПАВЛЮК
Коментарі
Останні події
- 07.06.2025|14:54Артем Чех анонсував нову книжку "Гра у перевдягання": ніжні роздуми про війну та біль
- 06.06.2025|19:48У США побачила світ поетична антологія «Sunflowers Rising»: Peace Poems Anthology: by Poets for Peace»
- 03.06.2025|12:21У серпні у Львові вперше відбудеться триденний книжковий BestsellerFest
- 03.06.2025|07:14Меридіан Запоріжжя та Меридіан Харків: наприкінці червня відбудуться дві масштабні літературні події за участі провідних українських авторів та авторок Вхідні
- 03.06.2025|07:10Найпопулярніші книжки для дітей на «Книжковому Арсеналі»: що почитати дітям
- 03.06.2025|06:51Фільм Мстислава Чернова «2000 метрів до Андріївки» покажуть на кінофестивалі Docudays UA
- 03.06.2025|06:50Дух Тесли у Києві
- 30.05.2025|18:48«Літературний Чернігів» на перехресті часу
- 27.05.2025|18:32Старий Лев презентує книгу метеорологині Наталки Діденко «Тролейбус номер 15»
- 26.05.2025|10:38Поезія без кордонів