 
 Re: цензії
- 30.10.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськХудожній простір поезії Мирослава Аронця
- 27.10.2025|Ігор ЧорнийПекло в раю
- 20.10.2025|Оксана Акіменко. ПроКниги. Що почитати?Котел, в якому вариться зілля
- 19.10.2025|Ігор Фарина, письменник, м. Шумськ на ТернопілліПобачити себе в люстерці часу
- 19.10.2025|Ігор ЧорнийКовбої, футболісти й терористи
- 19.10.2025|Марія КравчукТретій армійський корпус представляє казку Володимира Даниленка «Цур і Пек»
- 18.10.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ«Кожен наступний політ може стати останнім...»
- 16.10.2025|Наталія Поліщук, письменниця, членкиня НСПУФантастичне й реальне, а також метафора «кришталевого світу» в оповіданні Катерини Фріас «Un anillo misterioso» («Містичний перстень») зі збірки «За синіми і жовтими гардинами» (2025), Іспанія
- 16.10.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськПоети помирають уранці
- 08.10.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськЗазирнути в задзеркалля
Видавничі новинки
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
- Христина Лукащук. «Мова речей»Проза | Буквоїд
- Наталія Терамае. «Іммігрантка»Проза | Буквоїд
- Надія Гуменюк. "Як черепаха в чаплі чаювала"Дитяча книга | Буквоїд
- «У сяйві золотого півмісяця»: перше в Україні дослідження тюркеріКниги | Буквоїд
- «Основи» видадуть нову велику фотокнигу Євгена Нікіфорова про українські мозаїки радянського періодуФотоальбоми | Буквоїд
- Алла Рогашко. "Містеріум"Проза | Буквоїд
- Сергій Фурса. «Протистояння»Проза | Буквоїд
Літературний дайджест
Брати-близнюки: Микола Сядристий презентує нову книжку про спорідненість комунізму і фашизму
Микола Сядристий. Майстер мікромініатюри.
       
Всесвітньо відомий народний художник України, поет, філософ, незалежний історик понад 40 років ретельно і всебічно вивчає природу трагічних переломних подій в історії людства в ХХ столітті.
Напередодні свого 80-ліття підготував для читачів подарунок. На столі чергова його книжка — науково-популярне видання «Близнюки-брати».
У книзі в унікальному авторському стилі — виклад результатів власних досліджень, розпочатих у попередніх книжках «Комуно-мараксизм: пастка диявола для рабів» і «Молох ленінізму. Ідеологія державного терору».
Дослідження автора не є самоціллю. Він із мікроскопічною точністю і хірургічною послідовністю вивчає психологічні витоки і першопричини скоєного зла.
Він хоче, щоб читач навчився заздалегідь розпізнавати зло в будь-якій формі, навчився боротися з ним сьогодні і в майбутньому. Адже історія, як не дивно, повторюється.
Сам автор розповідає: «У ХХ столітті комуно-фашистські режими, які знищили 150 мільйонів людей, були страшною і трагічною реалізацією закладеного в людській природі зла.  Це не є якоюсь моєю вигадкою. Я все підтверджую цитатами з конкретних джерел. Наприклад, італійський психолог, історик і філософ Антоніо Менегетті у своїй книжці «Система і особистість» пише, що деякі цивілізації у світі загадково зникли з причини маловивченого самопоглинання зсередини».
Радянський Союз, найсильніша з військової точки зору держава, яка мала проти своїх громадян 476 концтаборів, зникла буквально в один день і без єдиного пострілу!
Тобто тут теж відбулося свого роду «самопоглинання зсередини». Ми не знаємо, як і чому подібні процеси відбувалися в давнину.
Але в нашому випадку однією з основних причин краху імперії була ненависть ленінсько-сталінської влади до людської Свободи і до Бога, який створив цей світ.
Ленін, Гітлер і Муссоліні були злочинними організаторами реалізації цієї людської агресії, цього закладеного зла, яке вони дуже вміло і невтомно виправдовували різними політичними причинами та історичною необхідністю нібито для блага людей своїх держав і для щастя всього людства в цілому.
Але всі їхні виправдання були диявольською брехнею. Про психологічну спорідненість цих трьох авантюристів-параноїків розповідає ця книга вустами самих же «героїв»...
Микола Сядристий переконаний: «Щоб боротися з будь-яким соціальним і політичним злом, треба знати його природу, таємниці якої завжди криються в дрібницях і поступово переростають у лавину».
Треба вміти читати історію. Все повторюється. Завдання автора, щоб читач не тільки в наші дні, а й у майбутньому зміг безпомилково розпізнати послідовників (лише переодягнених) із першого погляду. Але ж хто контролює Минуле, той контролює Майбутнє. 
Людмила Чечель
      	Коментарі
Останні події
- 30.10.2025|12:41Юний феномен: 12-річний Ілля Отрошенко із Сум став наймолодшим автором трилогії в Україні
- 30.10.2025|12:32Фантастичні результати «єКниги»: 359 тисяч проданих книг та 200 тисяч молодих читачів за три квартали 2025 року
- 30.10.2025|12:18Новий кліп Павла Табакова «Вона не знає молитви» — вражаюча історія кохання, натхненна поезією Мар´яни Савки
- 30.10.2025|12:15«Енергія. Наука довкола нас»: Старий Лев запрошує юних читачів на наукові експерименти
- 29.10.2025|18:12В Ужгороді започаткували щорічні зустрічі із лауреатами міської премії імені Петра Скунця
- 27.10.2025|11:2010 причин відвідати фестиваль «Земля Поетів» у Львові
- 26.10.2025|08:07У Львові відбудеться презентація однієї з найпомітніших книг сучасної воєнної прози: «Гемінґвей нічого не знає» Артура Дроня
- 25.10.2025|11:58Як підготуватися до Радіодиктанту національної єдности - поради від філологині Інни Літвінової
- 25.10.2025|11:51У Львові вручили премію імені Богдана Ігоря Антонича 2025 року
- 21.10.2025|11:27У Луцьку презентували посібник із доступності для культурних подій



 
        