Re: цензії
- 28.08.2026|Тетяна ГрабТри жінки: три долі
- 28.08.2026|Анна-Віталія ПалійПостелимо дорогу правді
- 28.08.2026|Тетяна Мороз, м Івано-Франківськ, письменниця, бібліотекарка, фотографиняВосени життя починається заново
- 22.08.2026|Марія Федорів, письменниця, редакторкаОдного разу ти знайдеш цей щоденник: маленькі клаптики вдячності за трансформації
- 21.08.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськДитячий світ недитячого поета
- 21.08.2026|Наталія МартинюкПравда і вигадка у книжці Володимира Даниленка «Ліки від любовної лихоманки»
- 19.08.2026|Людмила Даниленко, літературознавиця«Обійми мої – це твоє укриття»: образ прифронтового Запоріжжя в поетичній збірці «Ми є» Валентини Вісленко
- 19.08.2026|Олена ВолинськаДиво, що рятує від прірви
- 14.08.2026|Тетяна Безушко-ГрабНезламна Олена Пчілка: відгук на роман «Мармурова жінка»
- 08.08.2026|Юрій Горблянський, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури імені академіка Михайла Возняка Львівського національного університету імені Івана ФранкаІсторична реконструкція націєтворчих змагань в ретроромані Юрка Вовка (Юрія Зилюка) «Передбачення Курта Зіберта»
Видавничі новинки
- Павлюк Ігор. "Мезозой"Проза | Буквоїд
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
Події
Два провідних англомовних видавництва об´єдналися
Два провідних світових видавництва книг англійською мовою - Penguin і Random House - домовилися про об´єднання.
Об´єднана структура буде називатися Penguin Random House. Німецькому медіахолдингу Bertelsmann, який володіє Random House, буде належати 53 відсотки акцій нової компанії. 47 відсотків акцій дістануться Pearson Group. Протягом трьох років обидва видавництва не зможуть продавати належні їм частки в Penguin Random House.
Відповідно до умов злиття, Pearson збереже за собою право на бренд Penguin в галузі освітньої літератури по всьому світу. У свою чергу, видавничий бізнес Bertelsmann в Німеччині не ввійде в спільне підприємство Penguin і Random House.
Очікується, що злиття завершиться в другій половині наступного року. Операція ще повинна дістати схвалення регулюючих органів.
В той же час 29 жовтня газета The Independent написала, що News Corp. Руперта Мердока, якій належить видавництво HarperCollins, готується зробити Pearson пропозицію про викуп Penguin приблизно за мільярд фунтів стерлінгів. Цей крок може зашкодити злиттю Penguin і Random House. У Pearson і News Corp. відмовилися прокоментувати публікацію в The Independent.
Random House було засновано в 1925 році в США. Bertelsmann придбало видавництво у 1998 році. Penguin Books було засновано в 1935 році у Великобританії. У минулому році прибуток Random House склав 1,7 мільярда євро (1,48 мільярда фунтів стерлінгів), а операційний прибуток - 185 мільйони євро. Прибуток Penguin в 2011 році досяг мільярда фунтів, а операційний прибуток - 111 мільйонів фунтів.
Інформація: lenta.ru
Коментарі
Останні події
- 28.08.2026|10:24Оголошено ім’я лауреата Міжнародної премії імені Івана Франка – 2026
- 27.08.2026|12:43До 170-річчя від дня народження Івана Франка: Павло Табаков презентує пісню на пронизливу лірику Каменяра
- 27.08.2026|12:39«Сталінка. Богемна рапсодія» — Старий Лев перевидає культові романи Олеся Ульяненка
- 26.08.2026|21:59«Літературна дегустація» до Дня Незалежності України
- 23.08.2026|14:30Видавці просять Зеленського скликати РНБО через критичний стан книжкової галузі
- 19.08.2026|13:05Василь Терещук: «Поезія - це завжди вихід поза рамки»
- 17.08.2026|13:18Дівчина, яка не витримала власного життя: Гейден Панеттьєр, Кличко і Україна
- 16.08.2026|21:26Література на смак — у прямому сенсі. І це не жарт
- 14.08.2026|11:19Від вікторіанської класики до богинь Олімпу: які книжки видавництво READBERRY готує на осінь 2026 року
- 14.08.2026|11:16Розпочався конкурс на здобуття Премії Шевельова за 2026 рік
