Головна\Події\Культура

Події

26.07.2018|16:58|Буквоїд

Олександра Коваль очолить Український інститут книги

У Міністерстві культури відбувся другий тур конкурсу на посаду директора Інституту книги.

Експертна комісія оголосила переможцем президента львівського "Форуму видавців" Олександру Коваль.

Про це повідомили в Міністерстві культури.


На посаду претендувало 8 осіб, одна з претенденток - директор Черкаського книжкового фестивалю Людмила Фіть - зняла свою кандидатуру на початку другого туру конкурсу.

Крім неї і Коваль, в конкурсі брали участь: письменниця Наталя Букіна, заступник директора "Українського дому" по соціально-культурних питань Андрій Гаджаман, керівниця ГО "Культура України" Оксана Гайдук, куратор літературного об´єднання «Зоряна фортеця» Олена Савінова, директор Державної бібліотеки України для юнацтва Георгій Саприкін.

У конкурсній комісії було 9 осіб: Віктор Круглов, Олександр Красовицький, Ігор Мялковський, Богдан Скубко, Андрій Пучков, Олексій Сенченко і три експерта, делеговані Мінкультом.

Нагадаємо, що колишня директор Інституту книги Тетяна Терен звільнилася з посади взимку цього року, після чого з команди пішло ще кілька чоловік. На її місце Міністерство культури призначило виконуючого обов´язки директора - Сергія Ясинського, який на конкурс не подавався.

 



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

13.05.2026|21:50
90-річний ювілей Івана Марчука і феномен його книжкової спадщини
09.05.2026|08:18
У просторі PEN Ukraine відбудеться презентація книжки “Кому вони потрібні?” Петра Яценка
08.05.2026|20:15
Роман «Простак» Марі-Од Мюрай виходить в Україні: старт передпродажу
08.05.2026|20:11
Велике поповнення бібліотек: 122,5 тисячі нових книжок поїдуть до читачів
05.05.2026|10:21
Чинник досконалості мови (Розгорнута анотація)
03.05.2026|06:51
«Подвиги Геракла: Стратегія перемоги у міжнародних відносинах»: вийшла друком книжка українського дипломата Данила Лубківського
03.05.2026|06:49
У перекладі польською мовою вийшов роман Володимира Даниленка «Клітка для вивільги»
30.04.2026|09:22
Оголошено переможців Всеукраїнського конкурсу «Стежками Каменяра» – 2026
29.04.2026|10:20
До Луцька завітає автор книжок-бестселерів Володимир Станчишин
28.04.2026|10:53
«Вавилон. Точка перетину»: в Києві відкриється фотовиставка акторів та військових Антона Прасоленка і Ярослава Савченка


Партнери