
Re: цензії
- 28.04.2025|Ігор ЗіньчукЗаборонене кохання
- 24.04.2025|Вероніка Чекалюк, науковець, кандидат наук із соціальних комунікацій«До співу пташок» Олега Кришталя як наука одкровення
- 21.04.2025|Тарас Кремінь, кандидат філологічних наук, Уповноважений із захисту державної мовиДжерела мови російського тоталітаризму
- 18.04.2025|Ігор ЗіньчукРоман про бібліотеку, як джерело знань
- 18.04.2025|Валентина Семеняк, письменницяЗа кожним рядком – безмежний світ думок і почуттів
- 12.04.2025|Андрій СодомораІ ритмів суголосся, й ран...
- 06.04.2025|Валентина СеменякЧитаю «Фрактали» і… приміряю до себе
- 05.04.2025|Світлана Бреславська, Івано-Франківськ«Ненаситність» Віткація
- 30.03.2025|Ігор ЧорнийЛікарі й шарлатани
- 26.03.2025|Віталій КвіткаПісня завдовжки у чотири сотні сторінок
Видавничі новинки
- Петро Панч. «Голубі ешелони»Проза | Буквоїд
- Олександр Клименко. "Метапрозорість"Книги | Буквоїд
- Семенова Юлія. "Well Done"Книги | Буквоїд
- Микола Мартинюк. «Розбишацькі рими»Дитяча книга | Буквоїд
- Ніна Горик. «Дорога честі»Книги | Буквоїд
- Еліна Заржицька. «Читанка-ЧОМУчка». 7+Дитяча книга | Буквоїд
- Мистецтво творення іміджу.Книги | Дарина Грабова
- Еліна Заржицька. «Читанка-ЧОМУчка»Дитяча книга | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Торф»Книги | Буквоїд
- Вийшла антологія української художньої прози «Наша Перша світова»Книги | Іванка Когутич
Події
Українськи митці просять взяти Романа Ратушного на поруки замість домашнього арешту
Відомі українські митці - письменники, художники, актори, музиканти, представники кіноіндустрії - протягом 20 та 21 квітня закликали Київський апеляційний суд віддати Романа Ратушного на поруки. Засідання щодо зміни запобіжного заходу із домашнього арешту відбудеться в цьому суді 21 квітня о 14:35.
Сергій Жадан, Юрій Андрухович, Олег Шульга "Позивний Бандерас", Римма Зюбіна, Соня Сотник, Андрій Єрмоленко та загалом понад півтора десятка відомих українських митців направили до Київського апеляційного суду клопотання про взяття Романа Ратушного на поруки.
Про це повідомила адвокатка Романа Євгенія Закревська. "Видатні та відомі далеко за межами України поети, прозаїки, художники, актори - цвіт українського мистецтва - направили листи з клопотаннями про взяття на поруки Романа Ратушного до колегії суддів Київського апеляційного суду який має завтра розглянути апеляцію Романа на запобіжниий захід. Всі ці прекрасні люди пишуть, що впевнені, що Роман Ратушний не буде переховуватись від слідства і суду. І готові ручатись за це своїм ім´ям", - зазначила адвокатка Романа Ратушного.
Нагадаємо, 29 березня суддя Печерського суду Кристіна Константінова обрала Роману Ратушному запобіжний захід - домашній арешт з електронним браслетом на два місяці за участь у акції протесту на вул. Банковій 20 березня. Ця справа відома як справа “квадратів Малевича”, оскільки широкий розголос отримали факти абсурдного використання доказів слідством при її розгляді. Так, одним із доказів послужили роздруковані скрін-шоти з відео, на яких не можна нічого побачити, крім темного тла із сірими плямами, хоча слідство стверджує, що на скрін-шотах із акції під Офісом президента зафіксовано саме Романа.
21 квітня 2021 о 14:35 колегія суддів на чолі з Тетяною Фрич розгляне апеляцію адвоката Ратушного Євгенії Закревської на запобіжний захід.
Коментарі
Останні події
- 02.05.2025|13:48В’ятрович розкаже, як перемогли «велику вітчизняну» в Україні
- 01.05.2025|16:51V Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» оголошує старт продажу квитків та імена перших учасників
- 01.05.2025|10:38В Ужгороді презентували «гуцул-фентезі» Олександра Гавроша
- 30.04.2025|09:36Андрій Зелінський презентує нову книгу «Мапа»
- 29.04.2025|12:10Новий фільм класика італійського кіно Марко Белоккьо: історична драма «Викрадений» виходить на екрани у травні
- 29.04.2025|11:27«Основи» готують оновлене англомовне видання «Катерини» Шевченка, тепер — з перекладом Віри Річ
- 29.04.2025|11:24Що читають українці: топи продажів видавництв «Ранок» і READBERRY на «Книжковій країні»
- 29.04.2025|11:15Митці й дослідники з 5 країн зберуться в Луцьку на дводенний інтенсив EcoLab 2.0
- 24.04.2025|19:16Ееро Балк – лауреат премії Drahomán Prize за 2024 рік
- 24.04.2025|18:51Гостини у Германа Гессе з українськомовним двотомником поезії нобелівського лауреата