
Re: цензії
- 15.05.2025|Ігор ЧорнийПірнути в добу романтизму
- 14.05.2025|Валентина Семеняк, письменницяМіцний сплав зримої краси строф
- 07.05.2025|Оксана ЛозоваТе, що «струною зачіпає за живе»
- 07.05.2025|Віктор ВербичЗбиткування над віршами: тандем поета й художниці
- 07.05.2025|Ігор ЧорнийЖиття на картку
- 28.04.2025|Ігор ЗіньчукЗаборонене кохання
- 24.04.2025|Вероніка Чекалюк, науковець, кандидат наук із соціальних комунікацій«До співу пташок» Олега Кришталя як наука одкровення
- 21.04.2025|Тарас Кремінь, кандидат філологічних наук, Уповноважений із захисту державної мовиДжерела мови російського тоталітаризму
- 18.04.2025|Ігор ЗіньчукРоман про бібліотеку, як джерело знань
- 18.04.2025|Валентина Семеняк, письменницяЗа кожним рядком – безмежний світ думок і почуттів
Видавничі новинки
- Тетяна Висоцька. «Увага, ти в ефірі!»Книги | Буквоїд
- Христина Лукащук. «Насіння кмину»Книги | Буквоїд
- Тетяна Трощинська. «Любов не минає. Щоденник мами, що втратила сина»Проза | Буквоїд
- Петро Панч. «Голубі ешелони»Проза | Буквоїд
- Олександр Клименко. "Метапрозорість"Книги | Буквоїд
- Семенова Юлія. "Well Done"Книги | Буквоїд
- Микола Мартинюк. «Розбишацькі рими»Дитяча книга | Буквоїд
- Ніна Горик. «Дорога честі»Книги | Буквоїд
- Еліна Заржицька. «Читанка-ЧОМУчка». 7+Дитяча книга | Буквоїд
- Мистецтво творення іміджу.Книги | Дарина Грабова
Події
Стартував міжнародний конкурс диджитал-мистецтва «Ми — аніматори»
Розпочато приймання заявок на участь у Міжнародному конкурсі диджитал-мистецтва «Ми — аніматори». До розгляду приймаються роботи у жанрі цифрової анімації й ілюстрації та — у рамках окремої конкурсної спецпрограми — мистецтвознавчі тексти.
Конкурс «Ми — аніматори» — масштабний поліфункціональний проєкт, спрямований насамперед на підтримку художниць і художників на етапі їхнього становлення. Конкурс покликаний проаналізувати цифровий аспект розвитку української та міжнародної артсцени, сприяти утвердженню престижу креативних творчих професій і становленню українського цифрового анімаційного мистецтва.
Засновник конкурсу: Міжнародна громадська організація «Гуманітарний проект». Співзасновники: Національна спілка художників України, Інститут екранних мистецтв Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, Кафедра графічного дизайну Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, всеукраїнська газета Літературна Україна та газета «Культура і життя». Це перша в Україні культурна ініціатива такого масштабу.
Конкурс «Ми — аніматори» має унікальну специфіку. Це — довгостроковий репутаційний проєкт, покликаний допомогти молодій генерації цифрових митців зробити найважливіший крок у своїй професійній кар’єрі — інституалізацію. Участь у конкурсі допоможе молодим митцям привернути увагу галерей, менторів, культурних журналістів, мистецтвознавців, меценатів і діячів креативних індустрій.
За результатами Конкурсу буде видано каталог, частина накладу якого буде передано бібліотекам, мистецьким інституціям, посольствам і галереям.
Нагородну атрибутику у бронзі створить відомий український скульптор, лауреат численних світових нагород, «вишуканий романтик європейського Міленіуму» Володимир Філатов.
Також у вересні буде проведено колективну виставку фіналістів в одній із провідних галерей міста Києва.
У довгостроковій перспективі Конкурс має дослідити вплив «цифрового ренесансу» і диджитал-арту на мистецтво, духовність, моду, архітектуру, філософію, урбаністику й громадський простір. Конкурс покликаний сприяти концептуалізації футурологічних і прогностичних візій українського та світового арту в тісному зв’язку з цифровою революцією й глобальною тенденцією до переходу в онлайн.
УМОВИ УЧАСТІ
1. До розгляду прийматимуться оригінальні роботи митців віком до 35 років, створені упродовж останніх п´яти років.
2. Учасник може подавати до трьох різних робіт у жанрі цифрової анімації (відео-роботи хронометражем від 5-ти секунд до 5-ти хвилин)і/або ілюстрації. Враховуючи короткі терміни подання заявок, Оргкомітет Конкурсу не встановлює тематичних і жанрових обмежень для робіт.
3. Анімаційні роботи слід попередньо завантажити в будь-яке публічне файлове сховище (WeTransfer, FEX.ua, Dropbox, Google Drive), а до конкурсної заявки додати посилання для завантаження. Цифрові ілюстрації можна завантажити безпосередньо у форму заявки.
4. Надсилаючи заявку Учасник надаєте свою згоду на використання та публікацію роботи/робіт на вебсайтах наших інформаційних партнерів, у соцмережах, на сторінках підсумкового Конкурсного каталогу і під час виставки фіналістів. Згода діє безстроково та розповсюджується на усі країни світу та мережу інтернет.
5. Надіслати заявку на участь можна, заповнивши форму за посиланням:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSekzHx3aEOUU7TAEmGJ6NT6uRKL4D5GQgLjh8MxKXiIpCnYGw/viewform
Дедлайн подавання заявок — 31 серпня!
Ми вітаємо художників, які інтегрують диджитал-можливості в мистецтво і сміливо міняють традиційну парадигму зв’язків з аудиторією.
У разі, якщо у вас виникли додаткові запитання з приводу конкурсу — пишіть нам на наш e-mail.:digital.awards2021@gmail.com
«ЦИФРОВА РЕВОЛЮЦІЯ»: КОНКУРС НА КРАЩИЙ ТЕКСТ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ДИДЖИТАЛ МИСТЕЦТВУ
У рамках Міжнародного конкурсу «Ми — аніматори»стартує спецпрограма «Цифрова революція»: конкурс на кращий текст, присвячених диджитал мистецтву й індустрії.
Конкурс є розумною й своєчасною відповіддю на безпрецедентну ситуацію кризи, пов’язаної з переходом в онлайн більшості культурних інституцій, авторів і художників. Фокус-тема «Цифрова революція» заторкує глибокі етичні, екзистенційні й філософські наслідки «переходу в онлайн» й спонукає молодих авторів дослідити суміжність віртуального і офлайн світів, зробити висловлювання про роль і місію цифрового мистецтва і медіаартув сучасній культурній парадигмі, реінтерпретувати наше минуле й по новому освітити наше сьогодення й майбутнє.
УМОВИ УЧАСТІ
1. До розгляду прийматимуться оригінальні есе і статті (наукові, мистецтвознавчі, філософські, публіцистичні, спекулятивні) авторіввіком до 35 років,що досі не були опубліковані.
2. Обсяг текстів не повинен перевищувати 14 тис. знаків з пробілами.
3. Надсилаючи текст на конкурс, Учасник дає свою згоду на його публікацію на сайтах інформаційних партнерів Конкурсу, у соцмережах та у Конкурсному каталозі.
Тексти і коротку біографію у форматі Word просимо надсилати на наш e-mail.:digital.awards2021@gmail.com.
Дедлайн приймання заявок — 31 серпня!
ОРГКОМІТЕТ КОНКУРСУ
ТАЙМІНГ
01/07—31/08
Подавання заявок на конкурс
31/08—15/09
Аналіз конкурсних заявок і визначення переможців
16/09
Оголошення переможців
Кінець вересня— видання конкурсного каталогу, проведення виставки фіналістів основного конкурсу і спецпрограми та церемонія нагородження переможців
Коментарі
Останні події
- 15.05.2025|10:47Літературний конкурс малої прози імені Івана Чендея оголосив довгі списки 2025 року
- 14.05.2025|19:0212-й Чілдрен Кінофест оголосив програму
- 14.05.2025|10:35Аудіовистава «Повернення» — новий проєкт театру Франца Кафки про пам’ять і дружбу
- 14.05.2025|10:29У Лондоні презентували проєкт української військової поезії «Збиті рими»
- 14.05.2025|10:05Оливки у борщі, риба зі щавлем та водка на бузку: у Луцьку обговорювали і куштували їжу часів Гетьманщини
- 14.05.2025|09:57«Основи» видають першу повну збірку фотографій з однойменної мистецької серії Саші Курмаза
- 09.05.2025|12:40У Києві презентують поетичну збірку Сергія «Колоса» Мартинюка «Політика памʼяті»
- 09.05.2025|12:34Вірші Грицька Чубая у виконанні акторів Львівського театру імені Франца Кафки
- 07.05.2025|11:45Meridian Czernowitz видає першу поетичну книжку Юлії Паєвської (Тайри) – «Наживо»
- 07.05.2025|11:42Місця та біографії, які руйнує Росія. У Києві презентують книжку «Контурні карти пам’яті»