
Re: цензії
- 07.05.2025|Оксана ЛозоваТе, що «струною зачіпає за живе»
- 07.05.2025|Віктор ВербичЗбиткування над віршами: тандем поета й художниці
- 07.05.2025|Ігор ЧорнийЖиття на картку
- 28.04.2025|Ігор ЗіньчукЗаборонене кохання
- 24.04.2025|Вероніка Чекалюк, науковець, кандидат наук із соціальних комунікацій«До співу пташок» Олега Кришталя як наука одкровення
- 21.04.2025|Тарас Кремінь, кандидат філологічних наук, Уповноважений із захисту державної мовиДжерела мови російського тоталітаризму
- 18.04.2025|Ігор ЗіньчукРоман про бібліотеку, як джерело знань
- 18.04.2025|Валентина Семеняк, письменницяЗа кожним рядком – безмежний світ думок і почуттів
- 12.04.2025|Андрій СодомораІ ритмів суголосся, й ран...
- 06.04.2025|Валентина СеменякЧитаю «Фрактали» і… приміряю до себе
Видавничі новинки
- Петро Панч. «Голубі ешелони»Проза | Буквоїд
- Олександр Клименко. "Метапрозорість"Книги | Буквоїд
- Семенова Юлія. "Well Done"Книги | Буквоїд
- Микола Мартинюк. «Розбишацькі рими»Дитяча книга | Буквоїд
- Ніна Горик. «Дорога честі»Книги | Буквоїд
- Еліна Заржицька. «Читанка-ЧОМУчка». 7+Дитяча книга | Буквоїд
- Мистецтво творення іміджу.Книги | Дарина Грабова
- Еліна Заржицька. «Читанка-ЧОМУчка»Дитяча книга | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Торф»Книги | Буквоїд
- Вийшла антологія української художньої прози «Наша Перша світова»Книги | Іванка Когутич
Події
PocketBook International та відомі українські автори вперше в Україні створять «Електронну книгу за 24 години»
У суботу, 10 вересня 2011 року, понад 20 письменників, а також редактори, дизайнери та ілюстратори зберуться в одному місці, щоби упродовж доби створити електронну книгу.
За 24 години їм доведеться подолати всі етапи електронного книговидавництва - від ідеї та створення тексту до представлення готового видання. Подібний захід відбудеться вперше в Україні за підтримки міжнародної громадської організації «Інтерньюз-Україна», в офісі якої у жовтні 2009 року група медіа-інноваторів створила перший Журнал за 24 години, що поклав початок руху «За 24 години» в Україні.
Серед співавторів першого тому «Електронної книги за 24 години» - Ірена Карпа, Анатолій Дністровий, Лариса Денисенко, Міла Іванцова, Андрій Кокотюха, Антон Санченко, Максим Кідрук, Катерина Бабкіна, Тарас Лютий, Олег Коцарев, Павло Коробчук та інші сучасні українські автори. На очах свідків вони оберуть тему майбутньої книги та візьмуться за її написання. Дещо згодом до творчого процесу підключаться редактори, ілюстратори та дизайнери. Завершальним акордом стане презентація готової книги на екрані електронного рідера. Всі ці етапи відбудуться в одному місці протягом 24 годин.
«Електронна книга за 24 години. Том перший» проводиться на підтримку ContentFest - першої конференції у форматі бар-кемпу, яка відбудеться 4 жовтня 2011 року в Києві за участі практиків у сфері розробки, запровадження та продажу всього спектру ліцензійного контенту в Інтернеті - від електронних книг та програмного забезпечення до відео, новин, ігор та музики. Організатором обох подій виступає компанія PocketBook International - один з провідних світових виробників пристроїв для читання електронних книг, який має українське коріння. Компанія також розвиває власні контент-майданчики в Інтернеті, на яких пропонує якісні ліцензійні електронні та аудіокниги, словники тощо.
Електронну книгу творитимуть з 12.00 дня суботи, 10 вересня, до 12.00 дня неділі, 11 вересня 2011 року у Києві. З місця події вестиметься пряма онлайн-трансляція на сторінках PocketBook International у соціальних мережах. Звіт про подію та перші враження учасників будуть опубліковані на офіційному сайті компанії за адресою www.pocketbook-int.com. Офіційна презентація готового твору відбудеться 4 жовтня 2011 року протягом ContentFest.
Коментарі
Останні події
- 07.05.2025|11:45Meridian Czernowitz видає першу поетичну книжку Юлії Паєвської (Тайри) – «Наживо»
- 07.05.2025|11:42Місця та біографії, які руйнує Росія. У Києві презентують книжку «Контурні карти пам’яті»
- 07.05.2025|11:38У Києві відбудеться презентація книги «Усе на три літери» журналіста й військовослужбовця Дмитра Крапивенка
- 06.05.2025|15:24«Читаємо ложками»: у Луцьку відбудеться перша зустріч літературно-гастрономічного клубу
- 06.05.2025|15:20Помер Валерій Шевчук
- 02.05.2025|13:48В’ятрович розкаже, як перемогли «велику вітчизняну» в Україні
- 01.05.2025|16:51V Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» оголошує старт продажу квитків та імена перших учасників
- 01.05.2025|10:38В Ужгороді презентували «гуцул-фентезі» Олександра Гавроша
- 30.04.2025|09:36Андрій Зелінський презентує нову книгу «Мапа»
- 29.04.2025|12:10Новий фільм класика італійського кіно Марко Белоккьо: історична драма «Викрадений» виходить на екрани у травні