Re: цензії

15.05.2025|Ігор Чорний
Пірнути в добу романтизму
14.05.2025|Валентина Семеняк, письменниця
Міцний сплав зримої краси строф
07.05.2025|Оксана Лозова
Те, що «струною зачіпає за живе»
07.05.2025|Віктор Вербич
Збиткування над віршами: тандем поета й художниці
07.05.2025|Ігор Чорний
Життя на картку
28.04.2025|Ігор Зіньчук
Заборонене кохання
24.04.2025|Вероніка Чекалюк, науковець, кандидат наук із соціальних комунікацій
«До співу пташок» Олега Кришталя як наука одкровення
21.04.2025|Тарас Кремінь, кандидат філологічних наук, Уповноважений із захисту державної мови
Джерела мови російського тоталітаризму
18.04.2025|Ігор Зіньчук
Роман про бібліотеку, як джерело знань
18.04.2025|Валентина Семеняк, письменниця
За кожним рядком – безмежний світ думок і почуттів
Головна\Події\Зустрічі

Події

11.12.2012|15:09|Буквоїд

«Твердиня» влаштовує у Києві мегапрезентацію

17 грудня року о 15.00 в Національному музеї літератури України (Київ, вул. Хмельницького, 11) відбудеться грандіозна мега-презентація спільних книжкових проектів луцького видавництва ПВД «Твердиня» і Міжнародного конкурсу романів, кіносценаріїв, п’єс, пісенної лірики та творів для дітей «Коронація слова».

На творчій імпрезі, зокрема, буде представлено й обговорено «короновані» волинсько-столичні романи В´ячеслава Васильченка «Дворушники, або Євангеліє від вовкулаки» (2012), Павла Коробчука «Море для шульгин» (2012), Володимира Лиса «Графиня» (2010), Ярослава Яріша «Будить хиренну волю...» (2010) та історична повість Миколи Мартинюка для підліткової аудиторії «Під мурами твердині» (2012). Захід відбудеться в рамках ІII Київської міжнародної Книжкової виставки-ярмарку «Книжкові Контракти 2012», яка проходитиме 15-18 грудня в столичному Українському Домі. 

Учасники презентації матимуть змогу поспілкуватися особисто й узяти автографи в письменників В´ячеслава Васильченка, Павла та Петра Коробчуків, Володимира Лиса інших титулованих і не титулованих учасників розмови.

Для книги Миколи Мартинюка «Під мурами твердині» це буде перший серйозний іспит і промоційний вихід до широкої читацької аудиторії відразу на всеукраїнському рівні. Відтак її автору як фіналістові цьогорічного конкурсу, котрий виступить одразу в кількох іпостасях - автора, видавця і члена журі в номінації «Романи», представниками «Коронації слова» буде вручено Диплом лауреата конкурсу і спеціальну відзнаку «Вибір видавця» в номінації «Твори для дітей».

Почесними гостями літературного свята стануть: автори ідеї, засновники й головні натхненники проекту «Коронація слова» - Тетяна (голова правління Міжнародного Благодійного Фонду «Мистецька скарбниця») та Юрій Логуші, заступник генерального директора Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» Михайло Сорока, генеральний директор Національного музею літератури України Галина Сорока, Народний депутат України Володимир Карпук, голова МГО «Волинське братство» Данило Курдельчук, виконавчий директор МГО «Волинське братство» Валерій Фень, співачка, композитор, очільниця фольклорного гурту «Волинянка» Галина Маковська, співачка, бандуристка Надія Боянівська, бард Володимир Самайда та інші.

На правах господині гостей прийматиме завідувачка відділу науково-освітньої роботи НМЛУ Тамара Сидоренко.

Після завершення дійства представники ПВД «Твердиня» в якості благодійного подарунка в переддень святого Миколая передадуть до фондів Музею найпопулярніші й найзатребуваніші серед читачів власні представницькі книжкові доробки і набутки.



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

16.05.2025|15:50
«Танго для трьох»: він, вона і кґб
15.05.2025|10:47
Літературний конкурс малої прози імені Івана Чендея оголосив довгі списки 2025 року
14.05.2025|19:02
12-й Чілдрен Кінофест оголосив програму
14.05.2025|10:35
Аудіовистава «Повернення» — новий проєкт театру Франца Кафки про пам’ять і дружбу
14.05.2025|10:29
У Лондоні презентували проєкт української військової поезії «Збиті рими»
14.05.2025|10:05
Оливки у борщі, риба зі щавлем та водка на бузку: у Луцьку обговорювали і куштували їжу часів Гетьманщини
14.05.2025|09:57
«Основи» видають першу повну збірку фотографій з однойменної мистецької серії Саші Курмаза
09.05.2025|12:40
У Києві презентують поетичну збірку Сергія «Колоса» Мартинюка «Політика памʼяті»
09.05.2025|12:34
Вірші Грицька Чубая у виконанні акторів Львівського театру імені Франца Кафки
07.05.2025|11:45
Meridian Czernowitz видає першу поетичну книжку Юлії Паєвської (Тайри) – «Наживо»


Партнери