
Re: цензії
- 19.10.2025|Ігор ЧорнийКовбої, футболісти й терористи
- 19.10.2025|Марія КравчукТретій армійський корпус представляє казку Володимира Даниленка «Цур і Пек»
- 18.10.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ«Кожен наступний політ може стати останнім...»
- 16.10.2025|Наталія Поліщук, письменниця, членкиня НСПУФантастичне й реальне, а також метафора «кришталевого світу» в оповіданні Катерини Фріас «Un anillo misterioso» («Містичний перстень») зі збірки «За синіми і жовтими гардинами» (2025), Іспанія
- 16.10.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськПоети помирають уранці
- 08.10.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськЗазирнути в задзеркалля
- 06.10.2025|Ігор ЗіньчукЦікаві історії звичайних слів
- 28.09.2025|Петро ГармасійПерестати боятися…
- 24.09.2025|Микола Дмитренко, письменник, доктор філології, професорПрихисток душі
- 24.09.2025|Михайло ЖайворонПатріотизм у розстрільному списку
Видавничі новинки
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
- Христина Лукащук. «Мова речей»Проза | Буквоїд
- Наталія Терамае. «Іммігрантка»Проза | Буквоїд
- Надія Гуменюк. "Як черепаха в чаплі чаювала"Дитяча книга | Буквоїд
- «У сяйві золотого півмісяця»: перше в Україні дослідження тюркеріКниги | Буквоїд
- «Основи» видадуть нову велику фотокнигу Євгена Нікіфорова про українські мозаїки радянського періодуФотоальбоми | Буквоїд
- Алла Рогашко. "Містеріум"Проза | Буквоїд
- Сергій Фурса. «Протистояння»Проза | Буквоїд
Події
Міла Іванцова презентуватиме новий роман «Вітражі»
29 жовтня о 17.30 в Меморіальному музеї Тараса Шевченка «Хата на Пріорці», продовжуючи традицію Літературних п´ятниць, відбудеться творча зустріч з письменницею Мілою Іванцовою та презентація її нового роману «Вітражі», що побачив світ у видавництві «Нора-Друк».
Рік тому Ірен Роздобудько в цій гостинній хаті-музеї «виводила в люди» роман Міли Іванцової «Родовий відмінок», який за цей час отримав позитивний відгук не тільки читачів, а й критиків та колег-письменників. Тепер гостям буде представлено нову книжку Міли Іванцової «Вітражі» (відзначено дипломом «Вибір видавців» конкурсу «Коронація слова – 2010»).
Міла Іванцова за освітою викладач французької та російської мов, викладала французьку в школі, ліцеї, інституті. Пізніше створила власні курси іноземних мов, потім круто змінила своє життя, зайнявшись нерухомістю, дизайном інтер´єрів, розписом, фотографією, а зрештою – літературною творчістю та літературними перекладами. Вона – автор оповідань та віршів, опублікованих в літературних журналах України, Росії, Естонії, Німеччини, Ізраїлю та Нової Зеландії. Має дві збірки оповідань.
Міла не дуже любить розповідати про свій новий твір, вона вважає, що варто спочатку його прочитати, а вже потім обговорювати. Але ось, що вона розповіла журналістам про роман «Вітражі»: «Є в цьому романі і кохання, і зрада, і жіноча дружба, і «нетрадиційні стосунки». Є буденне і високе в ньому, про яке зазвичай на бігу не задумуємось. Читач не раз буде здивований, і той, хто дочитає до кінця, сподіваюсь, не залишиться байдужим».
Зазначимо також, що однією з героїнь роману є відома французька письменниця Франсуаза Саган, а події його простяглися у просторі від початку Другої світової війни у Франції через буремні роки війни та повоєнні важкі часи у сьогодення.
Адреса музею: Київ, вул. Вишгородська, 5, вхід з вул. Білицької (Куренівка, р-н Пташиного ринку).
Проїзд від М «Петрівка» маршрутки № 25, 525, від М «Лук´янівська» № 6, 6к, 18, від М «Нивки» № 32 до кінотеатру «Кадр».
Додаткові матеріали
- Міла Іванцова презентуватиме свій дебютний роман «Родовий відмінок»
- Літературний Інтернет: Сайт Міли Іванцової
- Міла Іванцова: В моєму новому романі є і кохання, і зрада, і жіноча дружба, і «нетрадиційні стосунки»…
- Міла Іванцова. «Вітражі»
- Міла Іванцова. «Родовий відмінок»
- У романі Міли Іванцової чоловікам дістається за повною програмою
- Наша жінка в павутинні їхніх легенд
- Як у житті
Коментарі
Останні події
- 19.10.2025|19:30«Їжа як комунікація»: У Відні презентували книги Вероніки Чекалюк
- 19.10.2025|10:54Поети творять націю: у Львові 8-9 листопада відбудеться II Міжнародний фестиваль «Земля Поетів»
- 18.10.2025|10:36"Дівчина з кулею": В США вийшла англомовна збірка віршів української поетки Анни Малігон
- 17.10.2025|18:42Екранізація бестселера Андрія Куркова «Сірі бджоли» виходить у прокат: спецпоказ у «Жовтні» з творчою групою
- 17.10.2025|17:59"Основи" презентують "Довгу сцену": Театральна серія відкриває трагічну історію "Маклени Граси" Куліша та її сучасний римейк Ворожбит
- 17.10.2025|16:30Стартував передпродаж «Книги Еміля» — нового роману Ілларіона Павлюка
- 17.10.2025|14:19Подвійний культурний десант: Meridian Czernowitz везе зірок літератури в Одесу та Миколаїв
- 17.10.2025|13:53Книжковий фестиваль “Книга-Фест 2025” в Ужгороді: книжкові новинки та незвичні інтерактиви від Нацгвардії
- 17.10.2025|11:34"Книжки, черепахи й відьми": Володимир Аренєв прочитає лекцію про Террі Пратчетта у Києві
- 17.10.2025|10:37Їжа, фейки і дипломатія: Дмитро Кулеба презентує книги в Луцьку