Re: цензії

18.08.2025|Володимир Гладишев
«НЕМОВ СТОЛІТЬ НЕБАЧЕНИХ ВЕСНА – ПЕРЕД ОЧИМА СХОДИТЬ УКРАЇНА»
12.08.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Полтавська хоку-центричність
07.08.2025|Ігор Чорний
Роки минають за роками…
06.08.2025|Ярослав Поліщук
Снити про щастя
06.08.2025|Валентина Семеняк, письменниця
Час читати Ганзенка
16.07.2025|Тетяна Качак, літературознавиця, докторка філологічних наук, професорка Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника
Правда про УПА в підлітковому романі Галини Пагутяк
"Щасливі ті люди, природа яких узгоджується з їхнім родом занять"
Антивоєнна сатира Володимира Даниленка «Та, що тримає небо»
27.06.2025|Ірина Фотуйма
"Коні не винні" або Хроніка одного щастя
26.06.2025|Михайло Жайворон
Житомирський текст Петра Білоуса
Головна\Події\Презентації

Події

19.10.2011|16:26|Буквоїд

Галина Вдовиченко презентує у Києві новий роман «Бора»

«Бора» - саме таку магічну назву носить нова книжка лауреатки конкурсу «Коронація слова» Галини Вдовиченко. Презентувати новий роман у Києві авторка буде 29 жовтня о 16.00 в Книжковому клубі «Читай-город» у ТЦ «Dream Town», просп. Оболонський, 1-Б.

Вийшовши друком на початку осені, у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля», новий роман Галини Вдовиченко «Бора» одразу привернув увагу літературного суспільства темами, яких торкнулась авторка - це розкіш живого спілкування та що буде з людством, якщо раптом перестане існувати Інтернет. Сюжет роману розгортається навколо Христини Бори, яку всі називають просто - Бора. Вона працює у видавництві, редагує книжки та пише власний роман, аж раптом отримує в подарунок особняк у Львові й ніяк не може збагнути, за які заслуги. Розплутуючи цю таємницю, Бора живе в будинку, який став притулком для людей і тварин: дівчинки-підлітка, давньої подруги, старого чоловіка та дивакуватого хлопа з перебитим носом, кота і собаки. У новій домівці герої пізнають найбільшу розкіш у світі - розкіш спілкування.

 

Про роман «Бора» сама Галина Вдовиченко зазначила наступне: «Нова книжка - про пошук Дому та «своїх людей». У романі головна героїня Христина Бора, демонструє, що справжнє щастя - це живе спілкування один з одним, а не переховування за бездушними моніторами, вигаданими ніками та чужими фотографіями в мережі». Редактор роману «Бора», лауреатка Шевченківської премії Галина Пагутяк, відмітила наступне: «Спокійна світла розповідь про те, як можна будні перетворити на свята, як ступити крок до щастя, як здійснити бажання». А письменниця Дара Корній, також лауреатка конкурсу «Коронація слова», емоційно радить усім прочитати роман «Бора»: «Із величезним задоволенням хочу порадити усім цю чудову книгу - по-перше - за позитив, якого сьогодні надто бракує в літературі, а по-друге - за душевність,  її бракує ще більше».

Інформація: Клуб сімейного дозвілля



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

23.08.2025|18:25
В Закарпатті нагородили переможців VIІ Всеукраїнського конкурсу малої прози імені Івана Чендея
20.08.2025|19:33
«А-ба-ба-га-ла-ма-га» видало нову книжку про закарпатського розбійника Пинтю
19.08.2025|13:29
Нонфікшн «Жінки Свободи»: героїні визвольного руху України XX століття крізь погляд сучасної військової та історикині
18.08.2025|19:27
Презентація поетичної збірки Ірини Нови «200 грамів віршів» у Львові
18.08.2025|19:05
У Львові вперше відбувся новий книжковий фестиваль BestsellerFest
18.08.2025|18:56
Видавнича майстерня YAR випустила книгу лауреата Малої Шевченківської премії Олеся Ульяненка «Хрест на Сатурні»
18.08.2025|18:51
На Закарпатті відбудеться «Чендей-фест 2025»
17.08.2025|11:36
«Книжка року’2025». ЛІДЕРИ ЛІТА. Номінація «ВІЗИТІВКА»
16.08.2025|08:45
«Книжка року’2025». Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Дитяче свято»
15.08.2025|07:22
«Книжка року’2025». Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Обрії»


Партнери