Re: цензії
- 08.04.2026|Маргарита ПадійА хто сказав, що наш світ є істинним, реальним?
- 07.04.2026|Микола Миколайович ГриценкоБунт проти розуму як антиспоживацький протест
- 07.04.2026|Віктор ВербичІгор Павлюк: «Біль любові. Дивний біль»
- 07.04.2026|Ірина КовальНа межі нового народження
- 07.04.2026|Надія ЄришЛютий, який досі триває
- 06.04.2026|Андрій Павловський, письменник, журналіст, педагог, турагентСвітло, що не згасає у темряві (різдвяна проза, яка лікує)
- 06.04.2026|Віктор ВербичУ парадигмі непроминальної п’ятсолітньої історії
- 05.04.2026|Вікторія ФесковаАрхітектура травми: як заповнити «Її порожні місця»
- 02.04.2026|Ігор ЗіньчукВійна, яка стосується кожного
- 30.03.2026|Валентина Семеняк, письменницяСлово його вивершується, сіється, плодоносить…
Видавничі новинки
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
Події
У Києві відкривається фотовиставка «Кохаю Тбілісі»
7 травня в арт-фойє кінотеатру Батерфляй-Ультрамарин (вул.Урицького, 1-А) відкривається фотовиставка під назвою «Кохаю Тбілісі» . Світлини, що будуть упродовж місяця експонуватися на виставці, відзняті грузинським фотографом Шалвою Лондарідзе.
Шалва Лондарідзе - фотолюбитель. Захопився фотографією понад 3 роки тому. Його знімки унікальні та упізнаються відразу. Шалва дійсно кохає Тбілісі, не втомлюється вивчати його знов і знов. Цей фотограф знімає елементи і сюжети по-новому, відшукуючи цікаві й незвичні ракурси. Шалва має талант піймати об´єктивом те, чого ніхто не помічав раніше. Він гуляє містом, в пошуках особливих ракурсів, цікавих поєднань старої архітектури міста з сучасними елементами.
Переважно Шалва знімає Старий Тбілісі - район, що знаходиться в історичному центрі міста. Вулиці тут вузенькі, будівлі зберегли риси середньовіччя. Шалва Лондарідзе знімає як улюблені місця жителів, так і затишні провулки, про які, можливо, мало хто й знає: буває проходиш повз, не помічаючи того, що бачить фотограф. Здається ще мить, і у вікні з´явиться молода грузинка з глеком вина, чи відважний джигіт виїде з-за рогу на коні. Тут все дихає історією та грузинським колоритом.Фото Тбілісі таємничі та красиві: це і вечірня ілюмінація, і старі будиночки з різьбленими балконами, увитими виноградним листям, і, звичайно ж, - відомі тбіліські лазні. А чого вартий один тільки «Міст Миру»! Підвечір, коли на ньому запалюють вогні та в річці Мктварі відображається це диво, все навколо схоже казку, адже недарма кажуть, що «Тбілісі - це частинка Раю на землі». Виставка триває до 7 червня 2012р. Часи роботи: з 10-00 до 23-00.
Коментарі
Останні події
- 07.04.2026|11:14Книга Артура Дроня «Гемінґвей нічого не знає» підкорює світ: 8 іноземних видань до кінця року
- 07.04.2026|11:06Українське слово у світі: 100 перекладів наших книжок вийдуть у 33 країнах
- 06.04.2026|11:08Перша в Україні spicy-серія: READBERRY запускає лінійку «гарячих» книжок із шкалою пікантності
- 06.04.2026|10:40Україна на Брюссельському книжковому ярмарку: дискусії, переклади та боротьба за європейські полиці
- 03.04.2026|09:24Кулінарія як мова та стратегія: у Відні презентували книгу Вероніки Чекалюк «Tasty Communication»
- 30.03.2026|13:46Трамвай книги.кава.вініл на Підвальній повертається в оновленому форматі
- 30.03.2026|11:03Калпна Сінг-Чітніс у перекладі Ігоря Павлюка
- 30.03.2026|10:58У Києві оголосили переможців літературної премії «Своя полиця»
- 19.03.2026|09:06Писати історію разом: проєкт «Вишиваний. Король України» розширює коло авторів
- 18.03.2026|20:31Україна візьме участь у 55-му Брюссельському книжковому ярмарку
