Re: цензії
- 14.07.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськЛіричний щоденник Роксолани Жаркової
- 10.07.2026|Ігор ЧорнийКоли магія поза законом
- 10.07.2026|Олександр Козинець, письменник, педагог та музикантСміливість бути собою
- 10.07.2026|Віктор Вербич«Збережи цей світ – святий, зукраїненний»
- 08.07.2026|Інеса Матіїшин, філологЛюбов і біль в романі Степана Процюка «Троянда ритуального болю»
- 07.07.2026|Ігор ЗіньчукЛітература, що свідчить: про роман Оксани Радушинської «Псалом Давида»
- 26.06.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськФранківськ пісенний
- 26.06.2026|Віктор ВербичКоли cвіт – в обіймах мелодії дощу
- 24.06.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськПід знаком невтомності
- 23.06.2026|Віктор Палинський"Іпостасі" художника
Видавничі новинки
- Павлюк Ігор. "Мезозой"Проза | Буквоїд
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
Події
Неприємності замовляли? Доросла книжка для підлітків
Книжкам Тетяни Парнюк щастить. Видання у дорослій серії «Золотий Бабай», за ним – у підлітковій серії «Під партою» – і скрізь читацька увага та захоплені відгуки.
І от нарешті - під однією палітуркою зібралися дві повісті письменниці - «Неприємності замовляли?» та «Учениця знахарки». Це книжка для найбільш складної аудиторії - підлітків. Адже в Україні вже ціле покоління виросло на дитячій українській книзі, вони готові читати далі, а проте не мають чого - видавці ще не досить добре засвоїли цей сегмент. Адже підлітки - читачі спечифічні, їхнє сприйняття ще дитяче, а проте теми вимагаються дорослі.
Письменниця Тетяна Парюк живе у Німеччині. Першу повість, «Неприємності замовляли?», вона написала ще будучи в Україні, другу - «Учениця знахарки» - вже закордоном. Авторка органічно переплітає детектив та містику, романтичні історії та численні авантюри.
Одного чудового дня звичайним київським дівчаткам захотілося розшукати скарб діда-археолога. І у своїх пошуках вони раптом зіштовхнулися з конкурентами - справжнісінькою містичною сектою... Що з того вийшло - читайте у повісті «Неприємності замовляли?». Ну а потім одна з героїнь випадково потрапляє до сільської знахарки і стає її ученицею. Подорож у містичний світ української магії, правдиві випробування, чарівні трунки - про це «Учениця знахарки».
Падіння цікавості до книжки - хвороба зростання наших дітей. І книжки Тетяни Парнюк - чудові ліки проти цієї хвороби. Адже тут є все, чого не можуть дати комп´ютерні ігри - щира емоція, співпереживання, правдивий український світ та героїні, які запросто можуть сидіти за однією партою з читачем.
Видавництво «Зелений пес» презентує книжку - на Львівському Форумі видавців.
Інформація: «Зелений пес»
Коментарі
Останні події
- 14.07.2026|09:25У Флориді відбудеться творчий вечір відомого письменника Ігоря Павлюка
- 10.07.2026|09:37Інтерактивні читання, творчі майстерки, квести, руханки для дітей: якою буде дитяча програма на фестивалі «Фронтера»
- 07.07.2026|20:35Видавництво Korali Books оголосило конкурс чуттєвої прози: переможці отримають шанс видати власну книгу
- 07.07.2026|13:15Дипломатія без прикрас: спогади, досвід і залаштунки служби
- 03.07.2026|14:00Звернення Софії Русової
- 01.07.2026|16:44Ольга Куждіна: «Я взагалі не вмію вигадувати сюжети. Зате спостерігати, бачити і чути – це моя справжня суперсила!»
- 28.06.2026|20:48«Смачна комунікація» література, гітара,троянди,філософія
- 26.06.2026|17:27«Кожен важливий на своєму місці»: VI Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» оголосив цьогорічну програму
- 22.06.2026|16:01Літературний пікнік у Парижі на сонцестояння
- 21.06.2026|13:01«Свій серед своїх?». Як подолати прірву між цивільними та військовими
