Re: цензії
- 28.08.2026|Тетяна ГрабТри жінки: три долі
- 28.08.2026|Анна-Віталія ПалійПостелимо дорогу правді
- 28.08.2026|Тетяна Мороз, м Івано-Франківськ, письменниця, бібліотекарка, фотографиняВосени життя починається заново
- 22.08.2026|Марія Федорів, письменниця, редакторкаОдного разу ти знайдеш цей щоденник: маленькі клаптики вдячності за трансформації
- 21.08.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськДитячий світ недитячого поета
- 21.08.2026|Наталія МартинюкПравда і вигадка у книжці Володимира Даниленка «Ліки від любовної лихоманки»
- 19.08.2026|Людмила Даниленко, літературознавиця«Обійми мої – це твоє укриття»: образ прифронтового Запоріжжя в поетичній збірці «Ми є» Валентини Вісленко
- 19.08.2026|Олена ВолинськаДиво, що рятує від прірви
- 14.08.2026|Тетяна Безушко-ГрабНезламна Олена Пчілка: відгук на роман «Мармурова жінка»
- 08.08.2026|Юрій Горблянський, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури імені академіка Михайла Возняка Львівського національного університету імені Івана ФранкаІсторична реконструкція націєтворчих змагань в ретроромані Юрка Вовка (Юрія Зилюка) «Передбачення Курта Зіберта»
Видавничі новинки
- Павлюк Ігор. "Мезозой"Проза | Буквоїд
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
Події
Анатолій Чубинський видав тритомник афоризмів «Великі думки в маленькому форматі»
- Козирні фрази
- Жінки про чоловіків, чоловіки про жінок
- Про сім´ю, батьків і дітей
- Армійські приколи
- Теоретична школа «Спортивні трибуни»
- Філософія думки і філософія життя
- Уявні замальовки
- Стрес-центр інформує
- Дещо про владу і політику
- Поради та настанови чиновникам і бюрократам
- Закони Марфи
- Національні особливості страхування
- На Бессарабці говорять
- Різносоли
«Великі думки у маленькому форматі» – так називається трьохтомник афоризмів Анатолія Чубинського, який побачив світ у ТОВ ВД «Форум».
Як жартує сам автор, відомий в Україні економіст та управлінець, все життя він більше думав, аніж говорив, а якщо вже і говорив, то чітко та лаконічно - у афористичному стилі.
Згодом думки та короткі нотатки лягли на папір. У 1983 році у всесоюзному журналі «Крокодил» з´явилася перша публікація Анатолія Чубинського. Потім були «Економічна газета», «Перець», «Економіст» та багато інших видань. У 1986 році автор став переможцем конкурсу гумористів «Спортивні трибуни», який проводив «Крокодил». А за чотири роки у співавторстві з Анатолієм Закревським побачила світ книжка під назвою «Економіка повинна...».
«Великі думки в маленькому форматі», які проілюстрував народний художник і відомий український карикатурист Анатолій Василенко, складається із трьох томів - «Іронія гумору», «Філософія гумору» і «Володарі слова і діла».
У коротких і іронічних нотатках Анатолій Чубинський дотепно висловлюється про політику, чиновників, про стосунки чоловіків і жінок, батьків і дітей, начальників і підлеглих. З гумором ставиться автор і до себе: «В Україні є дві відомі людини: Павло Чубинський та Анатолій Чубинський. Один із них дуже знаменитий».
Оскільки останні кілька років автор афоризмів очолює страхову компанію, то він із знанням предмету іронізує про страхування, якому присвячено цілий розділ «Особливості національного страхування».
Книга перша. «Іронія гумору»

Книга друга. «Філософія гумору»

Книга третя. «Володарі слова і діла»

Анатолий Чубинский. Большие мысли в маленьком формате. Трехтомник аформизмов/ Подарочный вариант. К.: ООО ИД «Форум», 2012.
Купити книгу в електронному форматі
Коментарі
Останні події
- 28.08.2026|10:24Оголошено ім’я лауреата Міжнародної премії імені Івана Франка – 2026
- 27.08.2026|12:43До 170-річчя від дня народження Івана Франка: Павло Табаков презентує пісню на пронизливу лірику Каменяра
- 27.08.2026|12:39«Сталінка. Богемна рапсодія» — Старий Лев перевидає культові романи Олеся Ульяненка
- 26.08.2026|21:59«Літературна дегустація» до Дня Незалежності України
- 23.08.2026|14:30Видавці просять Зеленського скликати РНБО через критичний стан книжкової галузі
- 19.08.2026|13:05Василь Терещук: «Поезія - це завжди вихід поза рамки»
- 17.08.2026|13:18Дівчина, яка не витримала власного життя: Гейден Панеттьєр, Кличко і Україна
- 16.08.2026|21:26Література на смак — у прямому сенсі. І це не жарт
- 14.08.2026|11:19Від вікторіанської класики до богинь Олімпу: які книжки видавництво READBERRY готує на осінь 2026 року
- 14.08.2026|11:16Розпочався конкурс на здобуття Премії Шевельова за 2026 рік
