Re: цензії

14.07.2026|Вероніка Чекалюк, науковиця, журналістка
Коли тіло каже «Ні»: книга, що навчає «слухати себе»
14.07.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Ліричний щоденник Роксолани Жаркової
10.07.2026|Ігор Чорний
Коли магія поза законом
10.07.2026|Олександр Козинець, письменник, педагог та музикант
Сміливість бути собою
10.07.2026|Віктор Вербич
«Збережи цей світ – святий, зукраїненний»
08.07.2026|Інеса Матіїшин, філолог
Любов і біль в романі Степана Процюка «Троянда ритуального болю»
07.07.2026|Ігор Зіньчук
Література, що свідчить: про роман Оксани Радушинської «Псалом Давида»
26.06.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Франківськ пісенний
26.06.2026|Віктор Вербич
Коли cвіт – в обіймах мелодії дощу
24.06.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Під знаком невтомності
Головна\Події\Презентації

Події

29.03.2019|17:07|Буквоїд

Павло Коробчук презентує «Ключові клапани» у шести містах України

Вже зовсім скоро письменник Павло Коробчук вирушає у тур містами України, аби презентувати свою нову книжку «Ключові клапани»!

Вже зовсім скоро письменник Павло Коробчук вирушає у тур містами України, аби презентувати свою нову книжку «Ключові клапани»!
 
«Ключові клапани» - друга книга великої прози Коробчука.  Це історія про дружбу і зраду, славу і звинувачення, хворобу і любов, музику й мужність. «Вирішив підсумувати час від точки дня Незалежності до сьогодення. Розмислами, історіями, героями показати - як час і нові знання змінюють наше минуле. Час змінює минуле. Кожне попереднє десятиліття породжує наступне. І це схоже на передачу генів: ось з´являється нібито нове десятиліття, але з генетичним матеріалом минулого десятиліття, з подібними рисами обличчя, і тому історії повторюються під зовсім неочікуваним кутом і в неочікуваних обставинах», – зауважує письменник.
 
Чекаємо вас на презентаціях книжки «Ключові клапани» у таких містах:
 
Дніпро – 8 квітня о 18:30 – Книгарня-кав´ярня Старого Лева (вул. Глінки, 20). Модерує Оля Василець.
 
Харків – 9 квітня – Книгарня «Є» (вул. Сумська, 3). Модерує Олена Рибка.
 
Київ – 10 квітня – Арт-кафе «Х.Л.А.М.» (вул. Межигірська, 23). Модерує Богдан-Олег Горобчук.
 
Вінниця – 11 квітня – Книгарня «Є» (вул. Соборна, 89). Модерує Андрій Почапський.
 
Івано-Франківськ – 12 квітня – Книгарня «Є» (вул. Незалежності, 31). Модерує Ольга Перехрест.
 
Львів – 13 квітня – Арт-центр «Дзиґа» (вул. Вірменська, 35). Модерує Любомир Серняк.
 
Перед читачем розгортається історія 4х друзів: Дениса, Яна, Юри і Віти. Одного спекотного серпневого полудня діти виходять з музичної школи і зустрічають активістів, що святкують проголошення Незалежності України. Кожен герой роману дуже різний, як й музичні інструменти у їхніх руках - волторна, гітара, барабани і скрипка, – а відтак, й доля у друзів складається по-різному. 
 
«Чотири головні герої "Ключових клапанів" - це чотири збірні образи - моїх друзів, недругів, просто красивих незнайомих облич на фотокартках. Я їх дуже довго збирав докупи, а ще довше формував хронологічну лінію сплетінь їхніх біографій. Кожен герой, і музичний інструмент кожного з них, - це символ того, як могла би розвиватися країна, якби вона була людиною. Чотири різні характери, чотири різні перспективи і стратегії. Хоча, про які стратегії можна говорити, якщо далеко не всі з них спрямовані на самовдосконалення... І слово "клапани" - це не так про серце, як про музику. Чому? Про це - в романі».


Додаткові матеріали

24.03.2019|19:39|Події
25 березня відбудеться презентація книги Юрія Щербака «Час смертохристів»
20.03.2019|17:58|Події
У Нью-Йорку презентували англомовний путівник Карпатами
20.03.2019|14:50|Події
Ірина Лазуткіна презентує «Єнотик Бо та повітряна куля» у Львові
18.03.2019|19:13|Події
У Союзі українців у Великій Британії презентували українські видання
коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

16.07.2026|17:03
Наталка Сняданко: розмова про письмо, переклади, Україну і Європу
16.07.2026|10:32
На Закарпатті відбудеться «Чендей-фест 2026»
16.07.2026|10:30
Укрзалізниця запускає інтерсіті до Луцька в дні Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера»
14.07.2026|14:39
BestsellerFest у Львові: Жан Рено, Артем Чех, Ірена Карпа, Володимир Кличко та інші культові особистості
14.07.2026|09:25
У Флориді відбудеться творчий вечір відомого письменника Ігоря Павлюка
10.07.2026|09:37
Інтерактивні читання, творчі майстерки, квести, руханки для дітей: якою буде дитяча програма на фестивалі «Фронтера»
07.07.2026|20:35
Видавництво Korali Books оголосило конкурс чуттєвої прози: переможці отримають шанс видати власну книгу
07.07.2026|13:15
Дипломатія без прикрас: спогади, досвід і залаштунки служби
03.07.2026|14:00
Звернення Софії Русової
01.07.2026|16:44
Ольга Куждіна: «Я взагалі не вмію вигадувати сюжети. Зате спостерігати, бачити і чути – це моя справжня суперсила!»


Партнери