Re: цензії
- 10.07.2026|Ігор ЧорнийКоли магія поза законом
- 10.07.2026|Олександр Козинець, письменник, педагог та музикантСміливість бути собою
- 10.07.2026|Віктор Вербич«Збережи цей світ – святий, зукраїненний»
- 08.07.2026|Інеса Матіїшин, філологЛюбов і біль в романі Степана Процюка «Троянда ритуального болю»
- 07.07.2026|Ігор ЗіньчукЛітература, що свідчить: про роман Оксани Радушинської «Псалом Давида»
- 26.06.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськФранківськ пісенний
- 26.06.2026|Віктор ВербичКоли cвіт – в обіймах мелодії дощу
- 24.06.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськПід знаком невтомності
- 23.06.2026|Віктор Палинський"Іпостасі" художника
- 23.06.2026|Їнка Сяньчина, письменницяМіж тонких стебел глибокої трави
Видавничі новинки
- Павлюк Ігор. "Мезозой"Проза | Буквоїд
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
Події
5 квітня - День без матюків?
Видавці Віталій і Дмитро Капранови пропонують 5 квітня оголосити днем без матюків. Наступного тижня збираються надіслати відповідну відозву в адміністрацію президента, уряд і Верховну Раду.
"Проблема нецензурних слів доганяє нас скрізь: в метро, магазинах, по телевізору. Говорити про наших політиків, які поза мікрофоном, а то й перед ним, говорять все підряд, не хочу. Чоловіки перестали вживати нецензурні слова перед жінками, адже вони лаються так само Це дратує, особливо, коли йдеш з дітьми. Намагаєшся пояснити, що так говорити не можна. Але як це зробити, коли так говорять усі. Матюки - це елемент кримінальної свідомості, якої нам зараз не бракує у всіх ешелонах влади, політики і бізнесу. Як митці, ми запропонували встановити один день, коли всі добровільно відмовляються від нецензурної лексики", - сказав Віталій Капранов сьогодні на прес-конференції у столичному музеї книги і друкарства.
Його підтримав поет Артем Полежака. Він прочитав вірш "Моя країна", який закінчується словами "...Президент моєї країни гопник. І мене ще просять не матюкатися зі сцени. Б...".
"Цей вірш закликає викорінювати з української мови матюки. Давайте очищати реальність, тоді ні в кого не буде претензій до письменників і поетів", - підсумував Артем Полежака.
Інформація: Gazeta.ua.
Коментарі
Останні події
- 10.07.2026|09:37Інтерактивні читання, творчі майстерки, квести, руханки для дітей: якою буде дитяча програма на фестивалі «Фронтера»
- 07.07.2026|20:35Видавництво Korali Books оголосило конкурс чуттєвої прози: переможці отримають шанс видати власну книгу
- 07.07.2026|13:15Дипломатія без прикрас: спогади, досвід і залаштунки служби
- 03.07.2026|14:00Звернення Софії Русової
- 01.07.2026|16:44Ольга Куждіна: «Я взагалі не вмію вигадувати сюжети. Зате спостерігати, бачити і чути – це моя справжня суперсила!»
- 28.06.2026|20:48«Смачна комунікація» література, гітара,троянди,філософія
- 26.06.2026|17:27«Кожен важливий на своєму місці»: VI Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» оголосив цьогорічну програму
- 22.06.2026|16:01Літературний пікнік у Парижі на сонцестояння
- 21.06.2026|13:01«Свій серед своїх?». Як подолати прірву між цивільними та військовими
- 11.06.2026|14:37«Діамантова змійка»: мистецтво паризьких салонів
