Головна\Події\Фестивалі

Події

05.07.2012|21:13|Буквоїд

Франко Фест змінить імідж Каменяра

27-29 липня на Батьківщині Івана Франка в Нагуєвичах відбудеться чи не найголовніша подія літа – Франко Фест.

Організатори дійства - звичайні хлопці та дівчата з Львівської області - мають на меті створити якісно новий імідж Каменяра. Зірвати заштампований образ-кліше, що пропагують ще зі шкільних підручників, достатньо не просто, але ініціативна група жителів Дрогобича на це сподівається.

 

Один із організаторів фестивалю - Остап Походжай - глибоко переконаний, що багато мистецько-просвітницьких заходів можна організовувати на одній лише ініціативі. «Є класні речі, які можна робити без комерційної основи. Наприклад, цьогорічні гаївки в Дрогобичі, на які зібралась рекордна кількість людей (неофіційно - до 9 тисяч), тут було без комерції, чисто на ідеї. І Франко Фест також ми хочемо просто для душі».

 

Програма заходу максимально насичена і постійно оновлюється. Фестиваль матиме три сцени: музичну, мистецько-театральну та фольклорну. Також у музеї Франка в рамках фестивалю читатимуть поезію Каменяра відомі та цікаві особистості.

 

На музичній сцені виступатимуть: Мері, Флайзза, Rock-H, КораЛЛі, Пікардійська Терція, Веремій, Гайдамаки, Рутенія, The Вйо, Оt Vinta, Фліт, Тартак. Список гуртів музичної сцени активно доповнюється новими виконавцями.

 

Для кіноманів на фестивалі покажуть 8 фільмів за мотивами творчості Івана Яковича.

Який же фестиваль без ярмарків? Звісно, і ярмарок майстрів теж буде, запевняє ініціативна група організаторів.

 

Щодо розміщення фестивальників організатори зазначають: «Для осіб, які люблять природу і взяли з собою намети, спальні мішки та каремати, буде облаштоване наметове містечко. Гості, які надають перевагу звичному комфорту, зможуть поселитись у готелі або ж у місцевих жителів».

 

І, що найпривабливіше в цій історії, вхід на фестиваль - абсолютно безкоштовний!



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

25.05.2026|17:00
Внаслідок нічної атаки на Київ пошкоджено будинки письменниць Олени Захарченко та Ірини Цілик
23.05.2026|04:17
Навколо літератури зібрано 2,5 мільйони гривень для дітей: Артур Дронь провів благодійний вечір у Львові
23.05.2026|04:11
Нова частина епічної фентезі-саги про Кия об’єднує українську, кельтську та давньогрецьку міфології у власному всесвіті
21.05.2026|13:07
В Ужгороді оголосили короткий список VIІІ Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея
21.05.2026|13:04
«Межі причетності» та митці з 7 країн: фестиваль «Фронтера» оголосив фокусну тему
21.05.2026|13:01
Ігор Павлюк видав у США книгу-сповідь про війну та людську душу
19.05.2026|17:27
Оголошено програму XIV «Книжкового Арсеналу»: понад 240 подій та 150 учасників
19.05.2026|17:21
Гарячий хіт BookTok українською: видавництво READBERRY анонсувало вихід спортроманів Беки Мак
19.05.2026|17:19
Чех, Павлюк, Дронь: 7-9 серпня на BestsellerFest у Львові приїдуть найкращі письменники України
18.05.2026|13:25
Анна Багряна. "Лист додому"


Партнери