Re: цензії

16.07.2025|Тетяна Качак, літературознавиця, докторка філологічних наук, професорка Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника
Правда про УПА в підлітковому романі Галини Пагутяк
"Щасливі ті люди, природа яких узгоджується з їхнім родом занять"
Антивоєнна сатира Володимира Даниленка «Та, що тримає небо»
27.06.2025|Ірина Фотуйма
"Коні не винні" або Хроніка одного щастя
26.06.2025|Михайло Жайворон
Житомирський текст Петра Білоуса
25.06.2025|Віктор Вербич
Про що промовляють «Вартові руїни» Оксани Забужко
25.06.2025|Ігор Зіньчук
Бажання вижити
22.06.2025|Володимир Даниленко
Казка Галини Пагутяк «Юрчик-Змієборець» як алегорія про війну, в якій ми живемо
17.06.2025|Ігор Чорний
Обгорнена сумом смертельним душа моя
13.06.2025|Тетяна Качак, літературознавиця, докторка філологічних наук, професорка Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника
Звичайний читач, який став незвичайним поетом
Головна\Події\Фестивалі

Події

10.06.2020|02:05|Буквоїд

У видавництві #книголав з’явиться книжка для дітей про безпечну поведінку в інтернеті

Наприкінці червня видавництво #книголав представить новинку для дітей про безпеку в мережі, яка матиме назву«Життя онлайн. Як уберегтися від кібербулінгу, вірусів та інших халеп в інтернеті».

У виданні буде низка практичних порад зі створення сторінок у соціальних мережах, правила поведінки з інформацією, приватними даними, взаємодії з користувачами й дотримання авторського права. Крім того, у книжці читач знайде інформацію та корисні підказки щодо секстингу, кібербулінгу та інтернет-шахрайства. Розуміючи, як працює інтернет та як його можна використовувати, щоб нашкодити іншим, дитина зможе захистити свої дані в мережі та дізнатися, куди можна звернутися по допомогу.

«Книжка «Життя онлайн. Як уберегтися від кібербулінгу, вірусів та інших халеп в інтернеті» має бути настільною в кожній родині, де ростуть майбутні інтернет-користувачі. Цифровий світ не стоїть на місці і має свої недоліки. Аби уникнути неприємних та навіть травматичних інцидентів, батькам варто спостерігати за історією пошуків дитини та розповідати їм про можливі небезпеки. А ще краще — дати їм посібник, який детально пояснить, як захистити себе в інтернеті», — коментує Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва #книголав.

В Україні популяризацією цифрової грамотності активно займається Міністерство цифрової трансформації. Крім того, питанням захисту дітей та підлітків від сексуального насильства в інтернеті з 2018 року займається проєкт #Stop_sexтинг. Сьогодні вони у співпраці досліджують і проблему захисту дітей у мережі. 

Саме тому першими читачами книжки «Життя онлайн…» стали заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан та засновниця інформаційно-освітнього проєкту #Stop_sexтинг Анастасія Дьякова.

В Україні популяризацією цифрової грамотності займається Міністерство цифрової трансформації. Сьогодні вони активно досліджують і питання захисту дітей у мережі.

 «Час летить швидко, світ змінюється, і сьогодні майже все, що ми можемо дозволити собі в реальному світі, існує і у віртуальному. З’являються і небезпеки, які чекають на нас у віртуальному світі. Їх безліч, і кібербулінг — лише одна з них… Є гарний вислів “Попереджений — отже, озброєний”. Його зміст простий — той, хто знає про небезпеку, готовий до неї та зможе впоратися», — зазначає Валерія Іонан.

«Хоча батьки завжди питають дітей, як їх справи в школі. Та як часто ми запитуємо про їх справи в інтернеті, де вони проводять частину свого життя? В Україні вихід цієї книги – це великий внесок для того, аби наші діти були захищені не лише офлайн, але і онлайн», — говорить про появу видання Анастасія Дьякова. 

Поява книжки для дітей «Життя онлайн. Як уберегтися від кібербулінгу, вірусів та інших халеп в інтернеті» стане якісним доповненням до ініціатив та проектів, які вже займаються кібербезпекою дітей. Видання знадобиться і дітям, і батькам, які хочуть знати, як правильно пояснити дитині правила поведінки в мережі.

Книжка буде наявна у продажу у червні та уже доступна для передзамовлення. Видання з´явиться за підтримки Креативної міжнародної дитячої школи (КМДШ).



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

14.07.2025|09:21
V Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» презентує цьогорічну програму
11.07.2025|10:28
Оголошено конкурс на літературну премію імені Богдана-Ігоря Антонича “Привітання життя”
10.07.2025|23:18
«Не народжені для війни»: у Києві презентують нову книжку Артема Чапая
08.07.2025|18:17
Нова Facebook-група "Люблю читати українське" запрошує поціновувачів вітчизняної літератури
01.07.2025|21:38
Артур Дронь анонсував вихід нової книги "Гемінґвей нічого не знає": збірка свідчень про війну та життя
01.07.2025|18:02
Сергію Жадану присуджено австрійську державну премію з європейської літератури
01.07.2025|08:53
"Дикий Захід" Павла Казаріна тепер польською: Автор дякує за "довге життя" книги, що виявилась пророчою
01.07.2025|08:37
«Родовід» перевидає «З країни рижу та опію» Софії Яблонської
01.07.2025|08:14
Мартин Якуб презентував у Житомирі психологічний детектив "Гріх на душу"
01.07.2025|06:34
ТОП-10 книг ВСЛ за червень 2025 року


Партнери