Новини

09.04.2022|10:14|Буквоїд

Петро Прокоп’як. «На межі непривітного світу»

Попри нотки песимізму і скепсису, поетичні та прозові твори письменника із Західнопоморського воєводства Петра Прокоп’яка відзначаються оригінальністю думки, філософським баченням світу і людини в ньому.

Семіотична образність та символізм, глибока інтелектуальна основа, майстерність опису відчуттів – все це характеризує автора, як представника європейської школи літературного модерну. Це твори не для пересічного читача. Щоб зрозуміти сенс і глибину кожної думки, потрібно уміти читати між рядків, мати відповідний інтелектуальний рівень; твори, які потребують повного заглиблення і осмислення.

Книжка вибраних поетичних та прозових творів Петра Прокоп’яка «На межі непривітного світу», переклад яких українською мовою здійснила письменниця і перекладачка Світлана Бреславська – це перше видання іноземною мовою, в тому числі, – перше видання в Україні. 

Петро Прокоп’як – польський поет, прозаїк, дослідник творчості Бруно Шульца. Автор шести поетичних і п´яти прозових книжок. Лауреат літературних конкурсів. За книжку "Цвинтарні ведмедики розуміють час" (2017) отримав відзнаку XL Міжнародного поетичного листопаду в Познаню. Окремі твори перекладені на англійську, грецьку, російську, вірменську, болгарську, білоруську та українську мови. Член Спілки Письменників Польщі (ZLP).


Прокоп’як Петро. На межі непривітного світу / пер. з пол. С. Бреславської. – Івано-Франківськ: Фоліант, 2022. - 96 с.  

 

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери