Re: цензії

27.06.2025|Ірина Фотуйма
"Коні не винні" або Хроніка одного щастя
26.06.2025|Михайло Жайворон
Житомирський текст Петра Білоуса
25.06.2025|Віктор Вербич
Про що промовляють «Вартові руїни» Оксани Забужко
25.06.2025|Ігор Зіньчук
Бажання вижити
22.06.2025|Володимир Даниленко
Казка Галини Пагутяк «Юрчик-Змієборець» як алегорія про війну, в якій ми живемо
17.06.2025|Ігор Чорний
Обгорнена сумом смертельним душа моя
13.06.2025|Тетяна Качак, літературознавиця, докторка філологічних наук, професорка Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника
Звичайний читач, який став незвичайним поетом
12.06.2025|Ігор Зіньчук
«Європейський міст» для України
07.06.2025|Ігор Чорний
Сни під час пандемії
03.06.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Каміння не мовчить: контур герменевтики
Головна\Новини\Історія/Культура

Новини

17.07.2010|07:20|Буквоїд

Сергій Шумило. «Князь Оскольд і християнізація Русі»

Видання містить висловлювання авторитетних істориків та ієрархів Православної Церкви про перше Аскольдове Хрещення Русі, а також на основі архівних матеріалів зібрані факти вшанування князя-мученика Аскольда-Миколая в дореволюційні часи.

У книзі автор, з нагоди ювілею 1150-річчя від початку християнізації Русі за князя Оскольда Київського, закликає читачів ушанувати першого київського князя-християнина, мученика за віру Христову, чий подвиг ліг в основу більш ніж тисячолітньої історії християнства на Русі, але пам’ять про якого несправедливо було забуто нащадками.

Книгу рекомендовано до друку рецензійною комісією Української Православної Церкви, а також кафедрою філософії і культурології Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка.

Науковий редактор книги – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії Національного університету «Києво-Могилянська академія» Констянтин Гломозда. Літературний редактор – кандидат філологічних наук Світлана Шумило (Чернігівський національний педагогічний університет ім.Т.Г. Шевченка).

Видання книги здійснено видавництвом «Дух і Літера».

Сергей Шумило. Князь Оскольд и христианизация Руси. К.: «Дух і Літера», 2010. - 120 ст.



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери