Re: цензії

20.01.2026|Ігор Чорний
Чисті і нечисті
18.01.2026|Ігор Зіньчук
Перевірка на людяність
16.01.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Зола натщесерце
16.01.2026|В´ячеслав Прилюк, кандидат економічних наук, доцент
Фудкомунікація - м’яка сила впливу
12.01.2026|Віктор Вербич
«Ніщо не знищить нас повік», або Візія Олеся Лупія
Витоки і сенси «Франкенштейна»
11.01.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Доброволець смерті
08.01.2026|Оксана Дяків, письменниця
Поетичне дерево Олександра Козинця: збірка «Усі вже знають»
30.12.2025|Ганна Кревська, письменниця
Полотна нашого роду
22.12.2025|Віктор Вербич
«Квітка печалі» зі «смайликом сонця» і «любові золотими ключами»

Новини

29.06.2025|16:05|Буквоїд

Вероніка Чекалюк. «Діамантова змійка»

«Діамантова змійка» - новий роман про пригоди студентки, про загадковий старовинний Київ і антикварну прикрасу.

У дебютному романі Вероніки Чекалюк багато відвертості, містика та психологізм вплітаються в долі героїнь. Події розгортаються у серці Києва та загадковій Азії. Вероніка Чекалюк писала цей роман понад 20 років і лише зараз створила ілюстрації та наважилася опублікувати. «Я писала цю історію для дівчат — не лише юних, а й для жінок у різні періоди їхнього життя. Бо в кожної з нас є своя “змійка” — те, що зачаровує, блищить, здається вартим уваги, але може обпалити.

“Діамантова змійка” — про пристрасть, про вибір, про втрату, про кохання, що випробовує. Я люблю Київ, місто, де історія живе в розкішних парках, у стінах старовинних будинків, у скрипучих сходах, у тіні каштанів. А «за красивими фасадами» — чужі драми, старі прокляття, незабуті почуття», - розповідає авторка. Цей роман про пригоди і про те, як ми шукаємо себе. Як іноді втрачаємо ілюзії, щоб нарешті побачити правду і «розплющити очі». Про те, що не всі коштовності — справжні. І не всі дорогі речі варто носити. Бо деякі з них несуть тягар. Вони можуть прикрашати, але можуть і знівечити душу. Особливо, якщо це кармічні прикраси з важким минулим, чужою історією.


«Можливо, роман допоможе комусь упізнати свою “брошку”. І вчасно відпустити те, що здається цінним, але несе з собою лише тінь», - ділиться думками Вероніка Чекалюк. Справді, на перший погляд — це просто прикраса: брошка у формі змії. Але для головної героїні Лізи вона стає порталом у іншу реальність, де сни - пророчі, люди — не ті, за кого себе видають, а найдрібніші деталі — ключі до моторошної правди. Авторка майстерно вплітає містику в повсякдення: читач ніби мандрує разом із героїнею з Києва до екзотичного Таїланду, занурюється у лісову тишу, яка приховує щось більше… Це психологічна драма, в якій внутрішні демони героїні лякають не менше за реальні події.

Киянка Ліза — не супергероїня і не жертва. Вона — справжня: з болем, сумнівами, силою і слабкістю. І саме тому читачі можуть впізнати у ній себе. “Діамантова змійка” — книга з атмосферою: густою, насиченою, тривожною, спокусливою. Тут кожен поворот — несподіванка, кожна сторінка — крок у туман. Автор майстерно розкриває тему фатальності, збігу і вибору, не даючи читачеві ані на мить розслабитись. Дизайн обкладинки лише підсилює ефект — загадкова прикраса ніби гіпнотизує, запрошуючи зануритися у невидиму глибину. Вероніка вважає: «Не всі коштовності варто носити. Деякі — носять нас». Ця історія — дзеркало, в яке зазираєш, і вже не впевнений, хто саме в ньому відображається. Якщо ви шукаєте роман, що поєднує глибину переживань із захопливою інтригою, — «Діамантова змійка» стане вашим відкриттям. Насолоджуйтесь читанням. І бережіть себе. Знайте, навіть найкоштовніша річ може виявитися пасткою.

ЗАМОВИТИ КНИГУ МОЖНА ТУТ



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

20.01.2026|11:32
Пішов із життя Владислав Кириченко — людина, що творила «Наш Формат» та інтелектуальну Україну
20.01.2026|10:30
Шкільних бібліотекарів запрошують до участі в новій номінації освітньої премії
20.01.2026|10:23
Виставу за «Озерним вітром» Юрка Покальчука вперше поставлять на великій сцені
20.01.2026|10:18
У Луцьку запрошують на літературний гастровечір про фантастичну українську кухню
20.01.2026|09:54
Оголошено конкурс на здобуття літературної премії імені Ірини Вільде 2026 рок у
20.01.2026|09:48
«Книжка року’2025»: Парад переможців: Короткі списки номінації «Минувшина»
19.01.2026|15:42
«Книжка року’2025»: Парад переможців: Короткі списки номінації «Дитяче свято»
14.01.2026|16:37
Культура як свідчення. Особисті історії як мова, яку розуміє світ
12.01.2026|10:20
«Маріупольська драма» потрапили до другого туру Національної премії імені Т. Шевченка за 2026 рік
07.01.2026|10:32
Поет і його спадок: розмова про Юрія Тарнавського у Києві


Партнери