Re: цензії
- 15.06.2026|Дана ПінчевськаЦе воює вона. За нашу і вашу свободу
- 12.06.2026|Дана Пінчевська, мистецтвознавецьПутівник мистецькими жанрами: «Живопис...» Катерини Липи
- 10.06.2026|Ігор ЗіньчукЯк знайти шлях до успіху компанії?
- 05.06.2026|Ганна Клименко-СиньоокПеретин - Перехід - Присутність: Містичні лабіринти прозопису Алли Рогашко
- 04.06.2026|Тетяна Качак, докторка філологічних наук, професорка Карпатського національного університету імені Василя Стефаника«Українська ластівка» в культурно-історичному вимірі та міждисциплінарній інтерпретації Лідії Ковалець
- 31.05.2026|Надія ПознякВивільнення пам´яті
- 31.05.2026|Ігор ЧорнийКоли жінці нудно
- 30.05.2026|Віктор Палинський«Війна у лісовій пісні»
- 30.05.2026|Ігор ЗіньчукНова книга поезій Ліни Костенко «Вітер з Марса» – застереження для людства
- 29.05.2026|Василь КузанБезгрішні тексти
Видавничі новинки
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
Літературний дайджест
Потап заявив, що він - націоналіст
Після атаки яйцями в Тернополі Потап заявив, що він націоналіст
Аби потрапити на концерт Потапа і Насті Каменських в Тернополі, хлопці, які закидали їх яйцями, заплатили по 100 гривень. На сцену було вкинуто десяток яєць, два з яких потрапило в артиста. Потап пробував говорити з нападниками, переконуючи їх, що він сам - націоналіст. Однак ті йому не повірили.
Про деталі яєчної атаки Gazeta.ua. розповів голова організації „Тризуб" в Тернопільській області Василь Лабайчук.
„Тризуб" не бере на себе відповідальність за цю акцію, але ми підтримуємо хлопців, які це зробили, тому, що це добрий націоналістичний вчинок. Зараз ми готуємо короткий опис подій від кожного з тих, кого затримала міліція, аби люди могли зрозуміти як і навіщо була проведе ця акція", - каже Лабайчук.
За словами „тризубівця", в палаці „Березіль", де виступали Потап і Настя, пройшло близько 20 активістів з яйцями. Кількох з них впізнали на вході охоронці, тож артистів попередили про можливість атаки.
„На початку концерту Потап вибіг на сцену і кричав до публіки: „Хто тут з яйцями?". Потім почали виступ. Як зазвичай співали російською. Хлопці кинули в співака з 10 яєць. Два попало в нього - одне точно в лоба. Виступ зупинили. До хлопців одразу ж підбігла охорона і міліція. Потап пробував заговорити з ними. Казав, що він сам націоналіст, і вони не з тим боряться", - продовжує Лабайчук.
В міліції за фактом нападу на артистів порушили кримінальне провадження за статею „Хуліганство". Затримані хлопці наразі проходять в справі як свідки. Їх відпустили після трьох годин затримання.
Слова Потапа про те, що він націоналіст в „Тризубі" вважають порожньою заявою.
„Бути націоналістом - означає діяти на користь країни і нації. Співаючи російською Потап, навпаки, руйнує українське. Хоча колись в нього ж непогано виходило співати рідною мовою в гурті ВУЗВ", - каже „тризубівець".
Нагадаємо, раніше в Тернополі яйцями закидували Ірину Білик і Наталю Могилевську.
„До речі, вчора, за кілька років після того як Білик закидали яйцями, вона приїхала в Тернопіль з українською програмою", - зазначає Лабайчук.
Сьогодні ж офіційний коментар подій в Тернополі оприлюднив на сторінці соцмережі Вконтакті Потап. Співак і продюсер зазначає, що не зрозумів мети акції, яку провели під час концерту молоді хлопці.
"В мене складається враження, шо якась організація хотіла таким чином пропіаритися за наш рахунок. Я був шокований одним моментом: мені вдалося після концерта поговорити з цими шістьма хлопцями...ніхто з затриманих не зміг відповісти навіщо вони це зробили. Деякі хлопці заплакали, хтось пробував вибачатися", - пише Потап.
Андрій ЯНОВИЧ
Коментарі
Останні події
- 11.06.2026|14:37«Діамантова змійка»: мистецтво паризьких салонів
- 31.05.2026|06:35Стартував прийом заявок на Премію імені Романа Гамади 2026
- 31.05.2026|06:21Українська стрічка «Паляниця» здобула престижну нагороду на американському фестивалі ETHOS Film Awards
- 30.05.2026|15:00Ніна Мюррей – лауреатка премії Drahoman Prize за 2025 рік
- 29.05.2026|07:54Гуцули, цимбали і гори: музикант hOsT представляє сингл-ремікс Hutsuly
- 29.05.2026|07:50«Японські книги дітям України»: велика гуманітарна ініціатива «Ранку» та Shikosha
- 25.05.2026|17:00Внаслідок нічної атаки на Київ пошкоджено будинки письменниць Олени Захарченко та Ірини Цілик
- 23.05.2026|04:17Навколо літератури зібрано 2,5 мільйони гривень для дітей: Артур Дронь провів благодійний вечір у Львові
- 23.05.2026|04:11Нова частина епічної фентезі-саги про Кия об’єднує українську, кельтську та давньогрецьку міфології у власному всесвіті
- 21.05.2026|13:07В Ужгороді оголосили короткий список VIІІ Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея
