Re: цензії
- 28.08.2026|Тетяна ГрабТри жінки: три долі
- 28.08.2026|Анна-Віталія ПалійПостелимо дорогу правді
- 28.08.2026|Тетяна Мороз, м Івано-Франківськ, письменниця, бібліотекарка, фотографиняВосени життя починається заново
- 22.08.2026|Марія Федорів, письменниця, редакторкаОдного разу ти знайдеш цей щоденник: маленькі клаптики вдячності за трансформації
- 21.08.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськДитячий світ недитячого поета
- 21.08.2026|Наталія МартинюкПравда і вигадка у книжці Володимира Даниленка «Ліки від любовної лихоманки»
- 19.08.2026|Людмила Даниленко, літературознавиця«Обійми мої – це твоє укриття»: образ прифронтового Запоріжжя в поетичній збірці «Ми є» Валентини Вісленко
- 19.08.2026|Олена ВолинськаДиво, що рятує від прірви
- 14.08.2026|Тетяна Безушко-ГрабНезламна Олена Пчілка: відгук на роман «Мармурова жінка»
- 08.08.2026|Юрій Горблянський, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури імені академіка Михайла Возняка Львівського національного університету імені Івана ФранкаІсторична реконструкція націєтворчих змагань в ретроромані Юрка Вовка (Юрія Зилюка) «Передбачення Курта Зіберта»
Видавничі новинки
- Павлюк Ігор. "Мезозой"Проза | Буквоїд
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
Події
Азаров: На розвиток культури ми виділяємо більше коштів, аніж націоналістичні уряди
Уряд підтримує розвиток книговидавництва в Україні, зокрема видання книг українською мовою. Про це заявив прем´єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі із відомим українським письменником Андрієм Курковим.
«Зараз багато говорять про те, що нібито у нас утискається українська мова. Однак я дуже добре знаю реальну ситуацію за останні 10 років і можу абсолютно чітко сказати, що тільки за роки роботи уряду Віктора Януковича і зараз, коли я очолюю уряд, на розвиток української культури виділяються кошти в рази більші, ніж за час роботи усіх найбільш націоналістичних урядів. У 2012 році, порівняно з 2011 роком, зростання накладу україномовних видань становить 165%», - сказав Микола Азаров.
Він також додав, що у 2012 році, якщо порівнювати з минулим роком, удвічі збільшився наклад художньої літератури.
За словами прем´єр-міністра, у поточному році було надруковано рекордну кількість книг - 16 мільйонів (разом із підручниками), з них приблизно половина українською мовою. «Це мало. На кожного жителя України припадає одна третина книги, але, водночас, це вдвічі більше, ніж у 2011 році», - зазначив прем´єр-міністр.
Інформація: Урядовий портал
Додаткові матеріали
- Микола Азаров обіцяє розвивати і підтримувати українську мову
- Азаров любить українську мову і захоплюється Шевченком
- Азаров: українська опозиція втратила голову
- Азаров говорить неправду, - Олександр Афонін
- Олександр Афонін пропонує закидати листами Януковича і Азарова
Коментарі
Останні події
- 28.08.2026|10:24Оголошено ім’я лауреата Міжнародної премії імені Івана Франка – 2026
- 27.08.2026|12:43До 170-річчя від дня народження Івана Франка: Павло Табаков презентує пісню на пронизливу лірику Каменяра
- 27.08.2026|12:39«Сталінка. Богемна рапсодія» — Старий Лев перевидає культові романи Олеся Ульяненка
- 26.08.2026|21:59«Літературна дегустація» до Дня Незалежності України
- 23.08.2026|14:30Видавці просять Зеленського скликати РНБО через критичний стан книжкової галузі
- 19.08.2026|13:05Василь Терещук: «Поезія - це завжди вихід поза рамки»
- 17.08.2026|13:18Дівчина, яка не витримала власного життя: Гейден Панеттьєр, Кличко і Україна
- 16.08.2026|21:26Література на смак — у прямому сенсі. І це не жарт
- 14.08.2026|11:19Від вікторіанської класики до богинь Олімпу: які книжки видавництво READBERRY готує на осінь 2026 року
- 14.08.2026|11:16Розпочався конкурс на здобуття Премії Шевельова за 2026 рік
