Re: цензії
- 25.05.2026|Дана ПінчевськаАнімізм як форма поезії, або Дещо про практичні дослідження магії
- 23.05.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськХитрості недостатньо
- 23.05.2026|Богдан Дячишин, ЛьвівБог любові – тут, на землі
- 10.05.2026|Ігор ПавлюкТиша, що звучить: книга життя Віктора Палинського
- 08.05.2026|Ігор ПавлюкТрава на мінному полі під крилом Жайворона
- 05.05.2026|Ігор ЧорнийСтороннім вхід заборонено
- 05.05.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськЛудження ліри
- 03.05.2026|Віктор ВербичПопри простір безперервної війни та пітьму безчасся
- 29.04.2026|БуквоїдПісля смерті. Як у повісті «Повернення» Максим Бутченко поєднав Маріуполь, чужі тіла і впертий пошук родини
- 28.04.2026|Аркадій Гендлер, УжгородДля поціновувачів полікультурного минулого України
Видавничі новинки
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
Події
Тимошенко задоволена бійкою Пояркова і Бузини
Юлія Тимошенко подякувала художника Сергія Пояркова за те, що він побився із Олесем Бузиною.
«Я три рази подивилася цей бій. Тому що людина, яка була поруч з вами, котра так не любить все українське, давно це заслужила», - сказала Тимошенко в ефірі «Великої політики».
«Приємно, що я росту в очах Тимошенко», - сказав Бузина. На його думку, реакція Леді Ю. на бійку викликана тим, що він нещодавно в одній зі своїх статей засумнівався в тому, що екс-прем´єрка пробігає по 10 км в день, як вона написала у своєму Twitter, і навіть запросив Тимошенко для перевірки пробігти разом з ним.
Також він розповів,що після бійки до нього приходила міліція: «Запитали, чи був у мене конфлікт з Сергієм Поярковим, помічником нардепа від БЮТ Ігоря Гриніва, і чи немає у мене до нього претензій. Я сказав, що вимагати порушення проти нього справи не збираюся. На мені після сутички з Поярковим ні подряпини, є документ з травмпункту. Як мій опонент вивихнув палець, не знаю».
Поярков сказав, що заяви в міліцію не писав, а міліція приходила тому, що інцидент потрапив до переліку подій: «Що стосується «корочки» помічника нардепа, я допомагаю депутату БЮТ Ігоря Гриніва на громадських засадах. Виконую різні його доручення», - повідомляє «Фокус».
Додаткові матеріали
- Василь Шкляр відмовився від спілкування із Кисельовим, Чаленком та Поярковим
- Бузина: Поярков — платный попугай Киселева
- Бузина жалеет, что оставил Пояркова с яйцами и ждет извинений от Кисилева
- Художник Поярков побився із Бузиною за Шевченка у прямому ефірі
Коментарі
Останні події
- 25.05.2026|17:00Внаслідок нічної атаки на Київ пошкоджено будинки письменниць Олени Захарченко та Ірини Цілик
- 23.05.2026|04:17Навколо літератури зібрано 2,5 мільйони гривень для дітей: Артур Дронь провів благодійний вечір у Львові
- 23.05.2026|04:11Нова частина епічної фентезі-саги про Кия об’єднує українську, кельтську та давньогрецьку міфології у власному всесвіті
- 21.05.2026|13:07В Ужгороді оголосили короткий список VIІІ Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея
- 21.05.2026|13:04«Межі причетності» та митці з 7 країн: фестиваль «Фронтера» оголосив фокусну тему
- 21.05.2026|13:01Ігор Павлюк видав у США книгу-сповідь про війну та людську душу
- 19.05.2026|17:27Оголошено програму XIV «Книжкового Арсеналу»: понад 240 подій та 150 учасників
- 19.05.2026|17:21Гарячий хіт BookTok українською: видавництво READBERRY анонсувало вихід спортроманів Беки Мак
- 19.05.2026|17:19Чех, Павлюк, Дронь: 7-9 серпня на BestsellerFest у Львові приїдуть найкращі письменники України
- 18.05.2026|13:25Анна Багряна. "Лист додому"
