Re: цензії

22.08.2026|Марія Федорів, письменниця, редакторка
Одного разу ти знайдеш цей щоденник: маленькі клаптики вдячності за трансформації
21.08.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Дитячий світ недитячого поета
21.08.2026|Наталія Мартинюк
Правда і вигадка у книжці Володимира Даниленка «Ліки від любовної лихоманки»
19.08.2026|Людмила Даниленко, літературознавиця
«Обійми мої – це твоє укриття»: образ прифронтового Запоріжжя в поетичній збірці «Ми є» Валентини Вісленко
19.08.2026|Олена Волинська
Диво, що рятує від прірви
14.08.2026|Тетяна Безушко-Граб
Незламна Олена Пчілка: відгук на роман «Мармурова жінка»
08.08.2026|Юрій Горблянський, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури імені академіка Михайла Возняка Львівського національного університету імені Івана Франка
Історична реконструкція націєтворчих змагань в ретроромані Юрка Вовка (Юрія Зилюка) «Передбачення Курта Зіберта»
Іноземець
04.08.2026|Тетяна Мороз, письменниця, книжкова оглядачка, бібліотекарка
Строкате літо під однією обкладинкою
02.08.2026|Тетяна Іваніцька-Дячун лікарка-психіатриня, психотерапевтка, письменниця
Після цієї книжки хочеться подзвонити мамі
Головна\Події\Зустрічі

Події

11.12.2009|18:56|Буквоїд

«Гайдамаки» читатимуть у Батурині книги вихованцям школи-інтернату

12 грудня 2009 року у межах Всеукраїнського благодійного проекту «З книгою - до дітей!» учасники гурту «Гайдамаки» відвідають Батуринську спецшколу-інтернат та дитячий садок м. Батурин, щоб почитати дітям книги та поспілкуватися про важливість читання у ранньому віці.

Ця тепла творча зустріч буде черговим етапом проекту «З книгою — до дітей» у Чернігівській області, де він стартував 22 жовтня 2009 року, коли організатори та партнери благодійного проекту привезли книги та журнали для формування бібліотечних фондів трьох дитячих установ Батурина, а також відбулася зустріч вихованців школи-інтернату з головою Наглядової ради МБФ «Україна 3000» Катериною Ющенко. Нагадаємо, у межах проекту «З книгою – до дітей!» Батуринська спецшкола-інтернат, Батуринська загальноосвітня школа і дитячий садочок «Віночок»  отримали комплекти сучасної української дитячої літератури і стали першими дитячими закладами Чернігівської області, залученими до проекту. Сертифікати на отримання книжок вручила керівникам зазначених закладів пані Катерина Ющенко. Загалом було передано близько 1000 книжок. 

Всеукраїнський благодійний проект «З книгою – до дітей!» стартував 30 вересня 2008 року. Його організаторами є Міжнародний благодійний Фонд «Україна 3000», Видавництво «Грані-Т», Благодійний фонд «Товариство «Приятелі дітей» та Молодіжна християнська організація «Витанія». Партнерами проекту стали: журнали «Ангелятко», «Ангеляткова наука» та «Барвінок», ДАК «Укрвидавполіграфія», МБФ «Здоров’я майбутнього», ТОВ «Промринок 7-й кілометр» (Одеська обл.), ВАТ «Східно-Європейський банк», Держкомтелерадіо та Національна інформаційна агенція «Укрінформ». 

У межах благодійного проекту його організатори за підтримки партнерів, медіа-партнерів та відомих діячів культури, спорту й шоу-бізнесу систематично й регулярно популяризують книгу та читання серед дітей і молоді з найбільш соціально незахищених категорій (вихованців дитячих будинків, шкіл-інтернатів, шкіл соціальної реабілітації), а також створюють бібліотеки і поповнюють їх фонди в дитячих закладах у різних областях України, сприяючи таким чином інтелектуальному й духовному розвитку дітей. За 12 місяців з моменту старту проекту благодійні заходи вже відбулися у 85 закладах у 13 областях України.

Інформація: Всеукраїнський благодійний проект «З книгою - до дітей!»



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

23.08.2026|14:30
Видавці просять Зеленського скликати РНБО через критичний стан книжкової галузі
19.08.2026|13:05
Василь Терещук: «Поезія - це завжди вихід поза рамки»
17.08.2026|13:18
Дівчина, яка не витримала власного життя: Гейден Панеттьєр, Кличко і Україна
16.08.2026|21:26
Література на смак — у прямому сенсі. І це не жарт
14.08.2026|11:19
Від вікторіанської класики до богинь Олімпу: які книжки видавництво READBERRY готує на осінь 2026 року
14.08.2026|11:16
Розпочався конкурс на здобуття Премії Шевельова за 2026 рік
13.08.2026|16:17
Від полиці до читача: українська книга без кордонів
11.08.2026|08:03
«Книжка року’2026» Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Красне письменство»
10.08.2026|20:33
BestsellerFest у Львові: спалені ворогом книжки, довжелезні черги по автографи і пів мільйона для «Азову»
10.08.2026|20:30
Yakaboo Publishing видає книжку «Привиди Бахмута: спогади снайпера» — особисту історію командира легендарного підрозділу


Партнери