Re: цензії
- 08.11.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськСвітлойменність
- 05.11.2025|Віктор ВербичКоли життя і як пейзаж, і як смерть
- 04.11.2025|Дана ПінчевськаГаличани та духи мертвих: історія одного порозуміння
- 04.11.2025|Надія Гаврилюк“Перетворює затамування на захват”: поезія Богуслава Поляка
- 03.11.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськІспит на справжність
- 02.11.2025|Богдан СмолякЗахисник Істин
- 31.10.2025|Володимир Краснодемський, журналіст, Лозанна, ШвейцаріяЯк змосковлювали ментальність українців
- 30.10.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськХудожній простір поезії Мирослава Аронця
- 27.10.2025|Ігор ЧорнийПекло в раю
- 20.10.2025|Оксана Акіменко. ПроКниги. Що почитати?Котел, в якому вариться зілля
Видавничі новинки
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
- Христина Лукащук. «Мова речей»Проза | Буквоїд
- Наталія Терамае. «Іммігрантка»Проза | Буквоїд
- Надія Гуменюк. "Як черепаха в чаплі чаювала"Дитяча книга | Буквоїд
- «У сяйві золотого півмісяця»: перше в Україні дослідження тюркеріКниги | Буквоїд
- «Основи» видадуть нову велику фотокнигу Євгена Нікіфорова про українські мозаїки радянського періодуФотоальбоми | Буквоїд
- Алла Рогашко. "Містеріум"Проза | Буквоїд
Події
День знань у «Читайці». ФОТО
4 вересня в київському книжковому магазині «Читайка» відбувся День знань. У програмі дитячого свята було заплановано декілька подій - квест «Ключ до знань», «Майстерня малюнку» і лекція «Любов. Знання. Майбутнє».
Три команди дітлахів від 3 до 10 років разом з українськими письменниками Наталією та Валерієм Лапікури шукали «Ключ до знань». У кожної команди були карти квесту, і завдання, які спочатку потрібно було відшукати серед книжкових полиць, а потім швидко і правильно вирішити. Для цього діти користувалися книгами серії «Життя видатних дітей» видавництва Грані-Т, і кращими дитячими зарубіжними творами від видавництва «Махаон». У квесті перемогла команда «Квест-бабка-command». Але й дві інші команди, «Чарівні звірі» і «Казкові феї», отримали море задоволення під час пошуку ключів. Фінал пригоди - отримання подарунків і солодкий стіл від «Коронації слова».
Для батьків був спеціальний сюрприз - консультація психолога Олени Лук´яненко, керівника центру сімейної психології «Новий день». Діти малювали, а Олена кожному з батьків розкривала таємниці дитячої душі і давала рекомендації на майбутнє.
Валентин Бадрак, письменник і публіцист, дослідник відомих особистостей, автор серії книг «Стратегії» розповів кілька історій з життя великих і геніальних. Але одним із найпам´ятніших моментів лекції було побажання Валентина: «У любові до своєї дитини слід пам´ятати про три важливі моменти: контакт очей, тактильний контакт, залучення в життя дитини. Якщо будете дотримуватися цих принципів щоденно, неодмінно будете щасливі, а ваші діти зможуть досягти значних успіхів у житті!» 
«Квест-бабка-command» - першими принесли «Ключ до знань» 
Автор серії книг «Стратегії» Валентин Бадрак
Психолог Олена Лук´яненко консультує батьків
Коментарі
Останні події
- 08.11.2025|16:51«Поети творять націю»: У Львові стартував II Міжнародний фестиваль «Земля Поетів»
- 05.11.2025|18:42«Столик з видом на Кремль»: до Луцька завітає один із найвідоміших журналістів сучасної Польщі
- 04.11.2025|10:54Слова загублені й віднайдені: розмова про фемінізм в житті й літературі
- 03.11.2025|18:29Оголошено довгий список номінантів на Премію імені Юрія Шевельова 2025: 13 видань змагаються за звання найкращої книжки есеїстики
- 03.11.2025|10:42"Старий Лев" запрошує на майстер-клас з наукових експериментів за книгою "Енергія. Наука довкола нас"
- 03.11.2025|10:28Юлія Чернінька презентує «Бестселер у борг» в Івано-Франківську
- 02.11.2025|09:55У Львові вийшов 7-й том Антології патріотичної поезії «ВИБУХОВІ СЛОВА»
- 30.10.2025|12:41Юний феномен: 12-річний Ілля Отрошенко із Сум став наймолодшим автором трилогії в Україні
- 30.10.2025|12:32Фантастичні результати «єКниги»: 359 тисяч проданих книг та 200 тисяч молодих читачів за три квартали 2025 року
- 30.10.2025|12:18Новий кліп Павла Табакова «Вона не знає молитви» — вражаюча історія кохання, натхненна поезією Мар´яни Савки
