Re: цензії

08.01.2026|Оксана Дяків, письменниця
Поетичне дерево Олександра Козинця: збірка «Усі вже знають»
30.12.2025|Ганна Кревська, письменниця
Полотна нашого роду
22.12.2025|Віктор Вербич
«Квітка печалі» зі «смайликом сонця» і «любові золотими ключами»
22.12.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
«Листи з неволі»: експресії щодо прочитаного
20.12.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Експромтом
20.12.2025|Валентина Семеняк, письменниця
Дуже вчасна казка
11.12.2025|Ольга Мхитарян, кандидат педагогічних наук
Привабливо, цікаво, пізнавально
08.12.2025|Василь Кузан
Крик відчаю
02.12.2025|Василь Кузан
Ні краплі лукавства
27.11.2025|Василь Кузан
Nobilis sapientia
Головна\Події\Презентації

Події

20.11.2008|07:04|Буквоїд

Юлія Бурковська і її «Тра-ля-ля»

20 листопада о 18.00 в ТЦ «Альта Центр» (Київ, проспект Московський, 11а, ресторанний дворик) відбудеться презентація книги Юлії Бурковської «Тра-ля-ля».

Юлія Бурковська – письменниця та радіоведуча, відома в сучасному ефірі за псевдонімами Владіна та Волошко, уже багато років працює на столичних радіостанціях. У своєму дебютному романі «Тра-ля-ля», дотепно, іронічно, часом епатажно вона відкриває лаштунки сучасного FM-простору. «Будь обережний, радіо-діджею, якщо ти заговориш про те, що реально цікавить слухачів», – застерігає Бурковська. І одразу переступає через власну заборону. 

Авторка із надзвичайною відвертістю та тонким гумором змальовує побут молодої дівчини, яка приїхала з периферії підкорювати Київ. 

Презентація відбудеться у рамках спільного проекту клубу EgoЇсти «ВальтерEgo» та видавництва «Маузер». 

Інформація: «Маузер»



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери