Головна\Події\Презентації

Події

26.01.2009|12:05|Буквоїд

Презентація оновленого «Рожевого Слоника»

28 січня у львівській літературній кав‘ярні «Кабінет» відбудеться презентація оновленого творчого порталу «Рожевий Слоник».

Портал існує з 2003 року. За цей час він встиг завоювати прихильність багатьох молодих авторів в Україні та за її межами, а також виступити в якості співорганізатора та інформаційного спонсора численних мистецьких акцій. На «Рожевому Слонику» можна розмістити свої віршовані чи прозові твори, малюнки і фотографії, отримати коментарі та незаангажовану критику.

Сьогодні «Рожевий Слоник» оновлюється і запрошує в гості як своїх активних дописувачів, так і поціновувачів молодіжної літератури та мистецтва. Про нові можливості для авторів порталу розповість його автор та адміністратор Анатоль Кукула. На презентації «Рожевого Слоника» ви зможете прочитати свої вірші поруч із сучасними поетами та отримати не лише хороший настрій, а й приємний сюрприз від організаторів.

Під час презентації виступатимуть Анна Швецова (Київ), Тарас Малкович (Київ), Карина Тумаєва (Київ), Григорій Семенчук (Хмельницький), Марія Весна (Львів), Артем Полежака (Харків), Юля Смаль (Луцьк), Анатоль Кукула (Львів), Юліана Паранько (Костопіль), Микола BARETH Шпаковський (Тернопіль), Лариса Радченко (Львів), Богдан-Олег Горобчук (Житомир), Мар´яна Максимяк (Тернопіль), Денис Шашенок (Хмельницький), Ксеня Жужа (Хмельницький)», - зазначено у повідомленні.

Інформація: Zaxid.net



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

07.04.2026|11:14
Книга Артура Дроня «Гемінґвей нічого не знає» підкорює світ: 8 іноземних видань до кінця року
07.04.2026|11:06
Українське слово у світі: 100 перекладів наших книжок вийдуть у 33 країнах
06.04.2026|11:08
Перша в Україні spicy-серія: READBERRY запускає лінійку «гарячих» книжок із шкалою пікантності
06.04.2026|10:40
Україна на Брюссельському книжковому ярмарку: дискусії, переклади та боротьба за європейські полиці
03.04.2026|09:24
Кулінарія як мова та стратегія: у Відні презентували книгу Вероніки Чекалюк «Tasty Communication»
30.03.2026|13:46
Трамвай книги.кава.вініл на Підвальній повертається в оновленому форматі
30.03.2026|11:03
Калпна Сінг-Чітніс у перекладі Ігоря Павлюка
30.03.2026|10:58
У Києві оголосили переможців літературної премії «Своя полиця»
19.03.2026|09:06
Писати історію разом: проєкт «Вишиваний. Король України» розширює коло авторів
18.03.2026|20:31
Україна візьме участь у 55-му Брюссельському книжковому ярмарку


Партнери