Re: цензії
- 30.12.2025|Ганна Кревська, письменницяПолотна нашого роду
- 22.12.2025|Віктор Вербич«Квітка печалі» зі «смайликом сонця» і «любові золотими ключами»
- 22.12.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ«Листи з неволі»: експресії щодо прочитаного
- 20.12.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськЕкспромтом
- 20.12.2025|Валентина Семеняк, письменницяДуже вчасна казка
- 11.12.2025|Ольга Мхитарян, кандидат педагогічних наукПривабливо, цікаво, пізнавально
- 08.12.2025|Василь КузанКрик відчаю
- 02.12.2025|Василь КузанНі краплі лукавства
- 27.11.2025|Василь КузанNobilis sapientia
- 27.11.2025|Віталій ОгієнкоРозсекречені архіви
Видавничі новинки
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
- Христина Лукащук. «Мова речей»Проза | Буквоїд
- Наталія Терамае. «Іммігрантка»Проза | Буквоїд
- Надія Гуменюк. "Як черепаха в чаплі чаювала"Дитяча книга | Буквоїд
- «У сяйві золотого півмісяця»: перше в Україні дослідження тюркеріКниги | Буквоїд
- «Основи» видадуть нову велику фотокнигу Євгена Нікіфорова про українські мозаїки радянського періодуФотоальбоми | Буквоїд
- Алла Рогашко. "Містеріум"Проза | Буквоїд
Події
Наталія Семенченко презентувала «Полювання на правду». АУДІО
15 грудня кандидат економічних наук Наталія Семенченко презентувала свою книжку «Полювання на правду».
У роботі, яка побачила світ у столичному видавництві «Самміт-Книга», авторка розглядає історичні, політичні та економічні передумови розвитку України, глобальні дослідження яких викладені у дуже короткій та доступній формі.
Наталія Семенченко – доцент, член-кореспондент УАН, автор понад 40 наукових робіт з економіки. Викладачка кафедри теоретичної та прикладної економіки факультету менеджменту і маркетингу НТТУ «КПІ». Крім того, вона – бізнес-консультант та автор низки тренінгових програм з управління та комунікацій.
«Спершу я знімала телепрограму, але згодом проект було зупинено. Ми його відклали. Тому, аби не втрачати час я розширила матеріал, додала інформацію і вклала у текст цієї книжки. Крім того, я понад 10 років читаю лекції із економіки студентам, тому частина із моїх розповідей також увійшла до цієї роботи. Я намагалася доступно розповісти про основні моменти того, чим живе і дихає сьогодні Україна», - розповідає Наталія Семенченко.

Зліва-направо: Ігор Степурін, Наталія Семенченко, Олена Дерев’янко
Директор видавництва «Самміт-Книга» Ігор Степурін каже, що розраховує на успіх цієї книжки. «Книжка вийшла тиражем у 3 тисячі екземплярів і ми збираємось її продавати не лише в Україні, але й в Росії», - заявив він.
Як вважає партнер компанії PR Service Олена Дерев’янко, Україні не вистачає самоідентифікації і саме про цей йдеться у книзі «Полювання на правду». На її думку, ця робота цілком може дати уявлення іноземцям про українську державу.
Додаткові матеріали
Коментарі
Останні події
- 23.12.2025|16:44Найкращі українські книжки 2025 року за версією Українського ПЕН
- 23.12.2025|13:56«Вибір Читомо-2025»: оголошено найкращу українську прозу року
- 23.12.2025|13:07В «Основах» вийде збірка українських народних казок, створена в колаборації з Guzema Fine Jewelry
- 23.12.2025|10:58“Піккардійська Терція” з прем’єрою колядки “Зірка на небі сходить” у переддень Різдва
- 23.12.2025|10:53Новий роман Макса Кідрука встановив рекорд ще до виходу: 10 тисяч передзамовлень
- 22.12.2025|18:08«Traje de luces. Вибрані вірші»: остання книга Юрія Тарнавського
- 22.12.2025|10:4526 грудня Соломія Чубай запрошує львів’ян на концерт “Різдво — час вірити в Дива”
- 20.12.2025|12:27Ілларіон Павлюк презентує у Києві «Книгу Еміля»
- 17.12.2025|21:28Лауреатом Премії імені Шевельова 2025 року став Артур Дронь
- 11.12.2025|20:26Книга року ВВС 2025 оголосила переможців
