Re: цензії
- 17.11.2025|Ігор ЗіньчукТемні закутки минулого
- 16.11.2025|Ігор ПавлюкЛірика поліської мавки
- 08.11.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськСвітлойменність
- 05.11.2025|Віктор ВербичКоли життя і як пейзаж, і як смерть
- 04.11.2025|Дана ПінчевськаГаличани та духи мертвих: історія одного порозуміння
- 04.11.2025|Надія Гаврилюк“Перетворює затамування на захват”: поезія Богуслава Поляка
- 03.11.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськІспит на справжність
- 02.11.2025|Богдан СмолякЗахисник Істин
- 31.10.2025|Володимир Краснодемський, журналіст, Лозанна, ШвейцаріяЯк змосковлювали ментальність українців
- 30.10.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськХудожній простір поезії Мирослава Аронця
Видавничі новинки
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
- Христина Лукащук. «Мова речей»Проза | Буквоїд
- Наталія Терамае. «Іммігрантка»Проза | Буквоїд
- Надія Гуменюк. "Як черепаха в чаплі чаювала"Дитяча книга | Буквоїд
- «У сяйві золотого півмісяця»: перше в Україні дослідження тюркеріКниги | Буквоїд
- «Основи» видадуть нову велику фотокнигу Євгена Нікіфорова про українські мозаїки радянського періодуФотоальбоми | Буквоїд
- Алла Рогашко. "Містеріум"Проза | Буквоїд
Події
У Могилянці відкривається виставка Роксолани Тим’як-Лончини
Сьогодні, 24 вересня о 16.00 в Галереї мистецтв ім. Олени Замостян Культурно-мистецького центру НаУКМА (вул. Іллінська, 9) відбудеться відкриття виставки фотохудожниці з Чикаго «З любов’ю до України».
До експозиції цієї фотовиставки, що вже експонувалася у Чикаго, увійшли 119 світлин, зроблених Роксоланою в різних країнах світу.
Роксолана закінчила професійну фотошколу в Іллінойсі. Відтоді захоплюється мистецтвом фотографії, подорожуючи по всьому світу з камерою. Але завжди авторка повертається до України через свою любов до землі своїх предків, бо, на думку Роксолани, жодне інше місце на землі не може перевершити України.
Роксолана Тим’як-Лончина, за фахом лікар-стоматолог, віддала своїй професії понад 28 років. Вперше відвідала Україну з місією «Медицина на колесах» у 1992 р., присвятивши себе лікуванню сиріт і вагітних жінок. Враження від цієї поїздки лягли в основу експозиції фотовиставки «Дитинство, позбавлене барв» (Starving for Color), яка у 2002 р. відбулася в Чикаго, а потім у 2003 р. – у Філадельфії. Її успіх сприяв створенню однойменного фонду в США, який збирає кошти для допомоги дитячим будинкам в Україні. Протягом чотирьох років фотохудожниця організовувала фотовиставки при Easter Seals, організації, що допоммагає дітям з обмеженими можливостями. Кошти від виданих фотокалендарів (у 2004 та у 2010 р.р.) та книжки «Поклик сумління» (2005 р.) авторка передала заснованому нею фонду. У жовтні 2009 р. у Львові Роксолана представила свою виставку «Мова наша солов’їна». 2007 р. фотографії Роксоляни поряд з роботами українських фотохудожників увійшли до книги «Українська світлина».
Сьогодні Роксолана часто приїжджає в Україну, надаючи допомогу дитячим будинкам та інтернатам, а також презентує свої фотографії. Нинішня виставка триватиме у НаУКМА до 8 жовтня 2010 року.
Галерея працює з 11:00 до 19:00 щоденно, крім неділі та понеділка. Вхід вільний.
Інформація: Прес-центр НаУКМА
Фото: brama.com
Коментарі
Останні події
- 17.11.2025|15:32«Основи» готують до друку «Бард і його світ: як Шекспір став Шекспіром» Стівена Ґрінблатта
- 17.11.2025|10:29Для тих, хто живе словом
- 17.11.2025|10:25У «Видавництві 21» вийшла друком збірка пʼєс сучасного класика Володимира Діброви
- 16.11.2025|10:55У Києві провели акцію «Порожні стільці» на підтримку незаконно ув’язнених, полонених та зниклих безвісти журналістів та митців
- 13.11.2025|11:20Фініш! Макс Кідрук завершив роботу над романом «Колапс»
- 08.11.2025|16:51«Поети творять націю»: У Львові стартував II Міжнародний фестиваль «Земля Поетів»
- 05.11.2025|18:42«Столик з видом на Кремль»: до Луцька завітає один із найвідоміших журналістів сучасної Польщі
- 04.11.2025|10:54Слова загублені й віднайдені: розмова про фемінізм в житті й літературі
- 03.11.2025|18:29Оголошено довгий список номінантів на Премію імені Юрія Шевельова 2025: 13 видань змагаються за звання найкращої книжки есеїстики
- 03.11.2025|10:42"Старий Лев" запрошує на майстер-клас з наукових експериментів за книгою "Енергія. Наука довкола нас"
