Re: цензії
- 21.11.2025|Тарас Кремінь, кандидат філологічних наукСвітлотіні свободи
- 18.11.2025|Ігор ЧорнийУ мерехтінні зірки Алатир
- 17.11.2025|Ігор ЗіньчукТемні закутки минулого
- 16.11.2025|Ігор ПавлюкЛірика поліської мавки
- 08.11.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськСвітлойменність
- 05.11.2025|Віктор ВербичКоли життя і як пейзаж, і як смерть
- 04.11.2025|Дана ПінчевськаГаличани та духи мертвих: історія одного порозуміння
- 04.11.2025|Надія Гаврилюк“Перетворює затамування на захват”: поезія Богуслава Поляка
- 03.11.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськІспит на справжність
- 02.11.2025|Богдан СмолякЗахисник Істин
Видавничі новинки
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
- Христина Лукащук. «Мова речей»Проза | Буквоїд
- Наталія Терамае. «Іммігрантка»Проза | Буквоїд
- Надія Гуменюк. "Як черепаха в чаплі чаювала"Дитяча книга | Буквоїд
- «У сяйві золотого півмісяця»: перше в Україні дослідження тюркеріКниги | Буквоїд
- «Основи» видадуть нову велику фотокнигу Євгена Нікіфорова про українські мозаїки радянського періодуФотоальбоми | Буквоїд
- Алла Рогашко. "Містеріум"Проза | Буквоїд
Події
Автори MERIDIAN CZERNOWITZ дискутуватимуть про творчість Пауля Целана на Віденському книжковому ярмарку
Із 7 по 11 листопада команда й автори Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz візьмуть участь у третій частині проекту «Пауль Целан 100. Меридіан великого майстра німецької мови: Чернівці-Париж-Вічність 2018», який реалізується Meridian Czernowitz та Літературним целанівським центром.
Сергій Жадан, Ігор Померанцев, Андрій Любка, Святослав Померанцев та Євгенія Лопата виступлять з презентацією проекту й дискусією про життя і творчість Пауля Целана на Віденському книжковому ярмарку, який триватиме у столиці Австрії з 7 по 11 листопада. Також упродовж ярмарку щоденно з 10 до 18 години тут діятиме стенд Meridian Czernowitz (Зал D, стенд № А09), де всі бажаючі зможуть отримати інформацію про корпорацію, місто Чернівці, поетичний фестиваль Meridian Czernowitz, ознайомитися з книжками, а також поспілкуватися з прес-секретарем корпорації Лілією Шутяк та кураторкою Літературного целанівського центру Іриною Манжос.
У вересні та жовтні подібні літературно-дискусійні заходи про життя і творчість Пауля Целана вже пройшли в містах України та Німеччини. Наступний відбудеться 16 листопада у Парижі.
ПРОГРАМА ЗАХОДІВ:
ВІДЕНЬ
7 листопада 19:00
Подія: Творча зустріч із сучасними українськими письменниками
Локація: Ресторан Schrnk (Otto Bauer Gasse 26, 1060)
Учасники: Сергій Жадан, Ігор Померанцев, Андрій Любка
Модератор: Євгенія Лопата
Мови: українська, німецька
У кооперації з Ukrainische Kulturtage / U stream Fest
8 листопада 14:45
Подія: Пауль Целан та сучасна українська поезія
Локація: Віденський книжковий ярмарок, зал D, сцена Radio Wien-Bühne (Trabrennstraße, 1020 Wien)
Учасники: Ігор Померанцев, Андрій Любка, Святослав Померанцев
Модератор: Євгенія Лопата
Мови: українська та німецька
ПАРИЖ
16 листопада 19:00
Подія: Дискусія на тему: Пауль Целан 100. Меридіан великого майстра німецької мови: Чернівці-Париж-Вічність” та творча зустріч із сучасними українськими письменниками
Локація: Centre Culturel d’Ukraine en France, 22 avenue de Messine Paris 75008
Учасники: Сергій Жадан, Ігор Померанцев
Модератор: Євгенія Лопата
Мови: українська та французька
ВХІД НА ВСІ ЗАХОДИ ВІЛЬНИЙ.
Заходи відбуваються за підтримки Українського культурного фонду та програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні. Коопераційний партнер - Ukrainische Kulturtage / U stream Fest.
Коментарі
Останні події
- 17.11.2025|15:32«Основи» готують до друку «Бард і його світ: як Шекспір став Шекспіром» Стівена Ґрінблатта
- 17.11.2025|10:29Для тих, хто живе словом
- 17.11.2025|10:25У «Видавництві 21» вийшла друком збірка пʼєс сучасного класика Володимира Діброви
- 16.11.2025|10:55У Києві провели акцію «Порожні стільці» на підтримку незаконно ув’язнених, полонених та зниклих безвісти журналістів та митців
- 13.11.2025|11:20Фініш! Макс Кідрук завершив роботу над романом «Колапс»
- 08.11.2025|16:51«Поети творять націю»: У Львові стартував II Міжнародний фестиваль «Земля Поетів»
- 05.11.2025|18:42«Столик з видом на Кремль»: до Луцька завітає один із найвідоміших журналістів сучасної Польщі
- 04.11.2025|10:54Слова загублені й віднайдені: розмова про фемінізм в житті й літературі
- 03.11.2025|18:29Оголошено довгий список номінантів на Премію імені Юрія Шевельова 2025: 13 видань змагаються за звання найкращої книжки есеїстики
- 03.11.2025|10:42"Старий Лев" запрошує на майстер-клас з наукових експериментів за книгою "Енергія. Наука довкола нас"
