Re: цензії

24.02.2026|Тетяна Іванчук, письменниця
Партитура життя
22.02.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Талановиті Броди
20.02.2026|Богдан Дячишин, Львів
Поет від природи: книга памʼяті
19.02.2026|Віктор Вербич
Зцілення від синдрому загубленої пам’яті та закон бумеранга
18.02.2026|Оксана Дяків, письменниця
«Фрактали» Олександра Козинця: про світло Любові й красу Жінки
16.02.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Гукання на сполох
07.02.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Маска щасливої
07.02.2026|Ігор Зіньчук
«Вербальний космос української літератури»
01.02.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Усе, що entre-nous* … (ніщо)
…І знову казка
Головна\Події\Презентації

Події

11.12.2018|10:56|Буквоїд

Пригоди люблять сміливих: видавництво «Чорні вівці» пропонує відшукати скарби Тевтонського ордену

Поціновувачам мандрів і таємниць у грудні поталанить придбати третю частину пригодницького нон-фікшну для підлітків “Хроніки Архео” польської письменниці Аґнєшки Стельмашик.

“Секрет великого магістра” ‒ книга-квест, що занурює книголюбів у часи Середніх віків, наповнені небезпекою, загадками та випробуваннями. У супроводі сміливих і допитливих героїв читачам випаде нагода дізнатись історію відомого лицарського ордену, таємниці якого здивують і підлітків, і їхніх батьків.

Презентована в дитячому арт-видавництві “Чорні вівці”, книжка є продовженням серії захопливих пригод «Таємниця коштовності Нефертіті» та «Скарб атлантів». З польської переклала Ірина Шевченко, ілюстрації зробив Яцек Пастернак. За словами перекладачки, третя частина розповідає про більш відчайдушні та захопливі пригоди героїв, що випробовують дружбу. «Адже тут персонажі вперше будуть змушені розділитися, ‒ додає Ірина Шевченко, ‒ і їм доведеться зрозуміти, чого варта справжня дружба й наскільки легко помилитися в людях».

Сучасному читачу припаде до смаку й оформлення внутрішнього вигляду книжки, яке нагадує екран комп’ютера з безліччю гіперпосилань. Основний текст із усіх сторін оточений інформативними додатками та ілюстраціями, аби краще зрозуміти розвиток сюжету та впритул наблизитись до загадкового скарбу Тевтонського ордену.

Довідка

Аґнєшка Стельмашик (1976) ‒ польська письменниця, авторка дитячої та янґ-едалт літератури. Перш ніж відкрила письменницький талант, Аґнєшка спробувала себе у різних сферах. Ще дівчинкою мріяла стати лікарем чи біологом, згодом серйозно замислилася над кар’єрою археолога та художниці. У результаті здобула фах вчителя польської мови (щоправда, так ніколи і не вчителювала). І лише як письменниця Аґнєшка Стельмашик повністю себе реалізувала. Письменниця стверджує, найбільше у цій професії приваблює те, що вона може приміряти роль будь-якого персонажа й на якусь мить відчути себе іншим героєм.

2010 рік став для авторки проривом: з’явився перший том «Хронік Архео» ‒ книжки, яка у результаті стала бестселером.



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

24.02.2026|15:53
XХVІІ Всеукраїнський рейтинг «Книжка року ’2025». Остаточні результати
22.02.2026|12:34
1 березня у Києві відбудеться друга письменницька конференція проекту «Своя полиця»
18.02.2026|17:24
«Крилатий Лев» оголошує прийом матеріалів на визначення лавреатів 2026 року
18.02.2026|17:14
Оголошується прийом творів на конкурс імені Івана Чендея 2026 року
18.02.2026|16:54
28 лютого Мар’яна Савка вперше покаже у Львові концерт-виставу «Таємний чат»
16.02.2026|17:46
Романтика, таємниці та київські спогади: Як пройшла презентація «Діамантової змійки» у Відні
07.02.2026|13:14
Українців закликають долучитися до Всесвітнього дня дарування книг
28.01.2026|09:39
«Театр, ютуб, секс»: у Луцьку презентують книжку Ярослави Кравченко
25.01.2026|08:12
«Книжка року’2025»: Парад переможців: Короткі списки номінації «Красне письменство»
24.01.2026|08:44
«Книжка року’2025»: Парад переможців: Короткі списки номінації «Хрестоматія»


Партнери