Re: цензії
- 28.08.2026|Тетяна ГрабТри жінки: три долі
- 28.08.2026|Анна-Віталія ПалійПостелимо дорогу правді
- 28.08.2026|Тетяна Мороз, м Івано-Франківськ, письменниця, бібліотекарка, фотографиняВосени життя починається заново
- 22.08.2026|Марія Федорів, письменниця, редакторкаОдного разу ти знайдеш цей щоденник: маленькі клаптики вдячності за трансформації
- 21.08.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськДитячий світ недитячого поета
- 21.08.2026|Наталія МартинюкПравда і вигадка у книжці Володимира Даниленка «Ліки від любовної лихоманки»
- 19.08.2026|Людмила Даниленко, літературознавиця«Обійми мої – це твоє укриття»: образ прифронтового Запоріжжя в поетичній збірці «Ми є» Валентини Вісленко
- 19.08.2026|Олена ВолинськаДиво, що рятує від прірви
- 14.08.2026|Тетяна Безушко-ГрабНезламна Олена Пчілка: відгук на роман «Мармурова жінка»
- 08.08.2026|Юрій Горблянський, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури імені академіка Михайла Возняка Львівського національного університету імені Івана ФранкаІсторична реконструкція націєтворчих змагань в ретроромані Юрка Вовка (Юрія Зилюка) «Передбачення Курта Зіберта»
Видавничі новинки
- Павлюк Ігор. "Мезозой"Проза | Буквоїд
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
Події
Автор «Самотності в мережі» Януш Вишневський відкриватиме Форум видавців у Львові
Один із найпопулярніших письменників сучасної Польщі, автор бестселеру «Самотність в мережі» відвідає 17 Форум видавців у Львові, який триватиме 16-19 вересня.
Про це ZAXID.NET повідомив сам письменник Януш Леон Вишневський.
За словами автора «Самотності в мережі», він братиме участь у Форум із першого дня його роботи. «Мене запросили на виголошення промови під час церемонії відкриття Форуму», - зазначив Януш Леон Вишневський.
Історію життя можна було б теж описати у якійсь книзі: Януш Леон Вишневський був моряком риболовницького флоту, пізніше закінчив університет, отримав ступінь доктора інформатики і доктора хімічних наук. А дев’ять років тому видав свій перший твір «Самотність в мережі» про романтичні і глибокі почуття, що зародилися через спілкування в Інтернеті. Книга стала справжнім бестселером. Вона сповнена і невимовним трагізмом, і непідробним, непідкупним почуттям. Інша його книга «Навіщо потрібні чоловіки?» наробила чимало галасу. Письменник живе у Франкфурті-на-Майні, займається молекулярною біологією, а літературу вважає своїм хобі.
Нагадаємо, українською видано дві книги письменника – «Коханка» та «Бікіні».
Інформація: ZAXID.NET
Додаткові матеріали
- Януш Вишневський про жінок, творчість, книги та самотність. ФОТО, ВІДЕО, АУДІО
- Януш Вишневський вперше відвідав Київ
- Януш Леон Вишневський: «Наука – це моя дружина, а література – обожнювана коханка»
Коментарі
Останні події
- 28.08.2026|10:24Оголошено ім’я лауреата Міжнародної премії імені Івана Франка – 2026
- 27.08.2026|12:43До 170-річчя від дня народження Івана Франка: Павло Табаков презентує пісню на пронизливу лірику Каменяра
- 27.08.2026|12:39«Сталінка. Богемна рапсодія» — Старий Лев перевидає культові романи Олеся Ульяненка
- 26.08.2026|21:59«Літературна дегустація» до Дня Незалежності України
- 23.08.2026|14:30Видавці просять Зеленського скликати РНБО через критичний стан книжкової галузі
- 19.08.2026|13:05Василь Терещук: «Поезія - це завжди вихід поза рамки»
- 17.08.2026|13:18Дівчина, яка не витримала власного життя: Гейден Панеттьєр, Кличко і Україна
- 16.08.2026|21:26Література на смак — у прямому сенсі. І це не жарт
- 14.08.2026|11:19Від вікторіанської класики до богинь Олімпу: які книжки видавництво READBERRY готує на осінь 2026 року
- 14.08.2026|11:16Розпочався конкурс на здобуття Премії Шевельова за 2026 рік
