
Re: цензії
- 18.10.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ«Кожен наступний політ може стати останнім...»
- 16.10.2025|Наталія Поліщук, письменниця, членкиня НСПУФантастичне й реальне, а також метафора «кришталевого світу» в оповіданні Катерини Фріас «Un anillo misterioso» («Містичний перстень») зі збірки «За синіми і жовтими гардинами» (2025), Іспанія
- 16.10.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськПоети помирають уранці
- 08.10.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськЗазирнути в задзеркалля
- 06.10.2025|Ігор ЗіньчукЦікаві історії звичайних слів
- 28.09.2025|Петро ГармасійПерестати боятися…
- 24.09.2025|Микола Дмитренко, письменник, доктор філології, професорПрихисток душі
- 24.09.2025|Михайло ЖайворонПатріотизм у розстрільному списку
- 14.09.2025|Тетяна Колядинська, м. ДніпроЗа якими правилами “грали” радянські засоби масової інформації
- 03.09.2025|Ольга Шаф, м. Дніпро«Був на рідній землі…»
Видавничі новинки
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
- Христина Лукащук. «Мова речей»Проза | Буквоїд
- Наталія Терамае. «Іммігрантка»Проза | Буквоїд
- Надія Гуменюк. "Як черепаха в чаплі чаювала"Дитяча книга | Буквоїд
- «У сяйві золотого півмісяця»: перше в Україні дослідження тюркеріКниги | Буквоїд
- «Основи» видадуть нову велику фотокнигу Євгена Нікіфорова про українські мозаїки радянського періодуФотоальбоми | Буквоїд
- Алла Рогашко. "Містеріум"Проза | Буквоїд
- Сергій Фурса. «Протистояння»Проза | Буквоїд
Новини
Бестселер «Записник. Сторінки нашого кохання» вийде українською
У вереснібестселер New-York Times , екранізований роман Ніколаса Спаркса«Записник. Сторінки нашого кохання» з’явиться українською.
«Записник. Сторінки нашого кохання» (The Notebook) — дебютний твір (1996) відомого на весь світ американського романіста, перекладений більш ніж 50-ма мовами. Історія першого кохання посіла перші позиції рейтингу газети New-York Times вже у перший тиждень продажу, увійшла в список кращих книг TOP 100 books за версією Better reading. У 2004 році зворушлива оповідь стала основою сценарію кінострічки. Голлівудська екранізація книги під однойменною назвою The Notebook («Щоденник пам’яті»)повторила шалений успіх друкованого видання.
Це роман про Кохання, яке тривало з першого погляду до останнього подиху. Він і Вона походили з різних прошарків суспільства, але ні воля батьків, ні Друга світова, ні перспективний наречений не завадили їхньому почуттю.
Свій дебютний роман Ніколас Спаркс присвятив своїй дружині Кеті. Попри дисклеймер: «Цей твір — художня вигадка. Усі імена, герої, місця та події є витвором уяви автора…», численна армія шанувальників його творчості схильна вважати, що прототипами героїв були його близькі. Чи то піддаючись бурхливій уяві шанувальників, чи то згадавши реальні факти, сьогодні письменник запевняє, що мотивом до написання роману стало кохання дідуся та бабусі його жінки. Приєднуйтеся до мільйонів пошановувачів зворушливої оповіді. Читайте чудову романтичну історію про кохання завдовжки в життя.
Відомості про автора:
Ніколас Спаркс — усесвітньо відомий американський романіст, автор 18 романів, 11 з яких екранізовано. Його твори завжди потрапляють до списку бестселерів New York Times. За побіжними підрахунками у світі продано близько 105 млн примірників книжок Спаркса (з них понад 75 млн — у США). Його твори перекладено більш ніж 50-ма мовами.
Анотація:
Роман про Кохання, яке тривало з першого погляду до останнього подиху. Він і Вона походили з різних прошарків суспільства, але ні воля батьків, ні Друга світова, ні перспективний наречений не завадили їхньому почуттю.
Історія кохання завдовжки в життя.
Йому 17, їй 15. «Поезія наяву» — ось як він описував її перед іншими й лише для неї читав вірші Волта Вітмена. Але літо минуло… Еллі змушена повертатися додому.
Йому 31, їй 29. Він пройшов війну, вона заручена, але нова зустріч змінює їхні життя…
Йому 80, їй 78. У закладі для літніх він щодня читає їй історію їхнього кохання зі старенького записника.
Коментарі
Останні події
- 18.10.2025|10:36"Дівчина з кулею": В США вийшла англомовна збірка віршів української поетки Анни Малігон
- 17.10.2025|18:42Екранізація бестселера Андрія Куркова «Сірі бджоли» виходить у прокат: спецпоказ у «Жовтні» з творчою групою
- 17.10.2025|17:59"Основи" презентують "Довгу сцену": Театральна серія відкриває трагічну історію "Маклени Граси" Куліша та її сучасний римейк Ворожбит
- 17.10.2025|16:30Стартував передпродаж «Книги Еміля» — нового роману Ілларіона Павлюка
- 17.10.2025|14:19Подвійний культурний десант: Meridian Czernowitz везе зірок літератури в Одесу та Миколаїв
- 17.10.2025|13:53Книжковий фестиваль “Книга-Фест 2025” в Ужгороді: книжкові новинки та незвичні інтерактиви від Нацгвардії
- 17.10.2025|11:34"Книжки, черепахи й відьми": Володимир Аренєв прочитає лекцію про Террі Пратчетта у Києві
- 17.10.2025|10:37Їжа, фейки і дипломатія: Дмитро Кулеба презентує книги в Луцьку
- 17.10.2025|10:28Четверо українських письменників – серед номінантів на престижну Премію Астрід Ліндґрен 2026 року
- 17.10.2025|09:14У США помер письменник, співзасновник Нью-Йоркської групи Юрій Тарнавський