Re: цензії
- 09.04.2026|Анастасія БорисюкСонце заходить, та не згасає
- 08.04.2026|Маргарита ПадійА хто сказав, що наш світ є істинним, реальним?
- 07.04.2026|Микола Миколайович ГриценкоБунт проти розуму як антиспоживацький протест
- 07.04.2026|Віктор ВербичІгор Павлюк: «Біль любові. Дивний біль»
- 07.04.2026|Ірина КовальНа межі нового народження
- 07.04.2026|Надія ЄришЛютий, який досі триває
- 06.04.2026|Андрій Павловський, письменник, журналіст, педагог, турагентСвітло, що не згасає у темряві (різдвяна проза, яка лікує)
- 06.04.2026|Віктор ВербичУ парадигмі непроминальної п’ятсолітньої історії
- 05.04.2026|Вікторія ФесковаАрхітектура травми: як заповнити «Її порожні місця»
- 02.04.2026|Ігор ЗіньчукВійна, яка стосується кожного
Видавничі новинки
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
Події
Чоловічий «Суботник» Володимира Чепового
16 вересня у книжковому магазині «Читайка» відбувся «Суботник» Володимира Чепового.
Автор книги «Перехрестя», успішний бізнесмен і просто щаслива людина ділився з читачами найпотаємнішим.
Серед гостей було багато чоловіків - молодих і у віці, успішних і тільки розпочинають свій шлях студентів. 





Формула щастя. Володимир говорить про абсолютно вічні цінності: Віра, Надія, Любов. Це старі, відомі всім істини. І кожен, хто будує своє життя у відповідності з цими простими принципами, неодмінно буде щасливим, вважає Чеповий і каже, що зацікавлений в тому, щоб щасливих людей в Україні було якнайбільше.
Україна. Володимир багато робить для нашої країни. Це і успішний бізнес, який створює робочі місця і сприяє різним соціальним ініціативам, і пошук соціальної ідеї, якоїсь місії для нашої країни. В якості робочої версії Володимир пропонує: «Україна - країна щасливих багатодітних сімей!» Але навіть якщо ця теза озвучити, навіть якщо його прописати в Конституції, для реалізації потрібна підтримка - держави і суспільства. Чеповий не тільки говорить, про свої ідеї. Свою сім´ю Володимир вважає одним з найуспішніших проектів. І в цій сім´ї ростуть троє дітей.
«Перехрестя». Це книга, це формула життя, це плід багаторічного досвіду. Головна ідея книги: Бути щасливим, виховати дітей, і навчити їх бути щасливими.
Володимир не лише пише книги, а й проводить майстер-класи «УСПІХ через самореалізацію. Як користуватися формулою ЩАСТЯ?».
Всі покупці книги «Перехрестя», в книжковому магазині «Читайка» і в інтернет-магазині www.chytayka.com.ua з 17 до 29 жовтня 2010 року отримають в подарунок сертифікати зі знижкою 50% на майстер-клас Володимира Чепового.
Наступний «Суботник» відбудеться 23 жовтня о 16.00 у книгарні «Читайка»: Люко Дашвар представить свою нову книгу «Мати все».
Партнери «Суботників» - книжковий портал «Буквоїд», літературний конкурс «Коронація слова», агентство професійних заходів «SPEAK UP», видавництва: «Клуб сімейного дозвілля», «Нора-Друк», «Грані-Т».
Інформаційна підтримка - «Главред», «Профіль», портал «Mail.ru», газета «Точка», «Газета по-киевски», спільнота блогів «Сумно»
Додаткові матеріали
Коментарі
Останні події
- 07.04.2026|11:14Книга Артура Дроня «Гемінґвей нічого не знає» підкорює світ: 8 іноземних видань до кінця року
- 07.04.2026|11:06Українське слово у світі: 100 перекладів наших книжок вийдуть у 33 країнах
- 06.04.2026|11:08Перша в Україні spicy-серія: READBERRY запускає лінійку «гарячих» книжок із шкалою пікантності
- 06.04.2026|10:40Україна на Брюссельському книжковому ярмарку: дискусії, переклади та боротьба за європейські полиці
- 03.04.2026|09:24Кулінарія як мова та стратегія: у Відні презентували книгу Вероніки Чекалюк «Tasty Communication»
- 30.03.2026|13:46Трамвай книги.кава.вініл на Підвальній повертається в оновленому форматі
- 30.03.2026|11:03Калпна Сінг-Чітніс у перекладі Ігоря Павлюка
- 30.03.2026|10:58У Києві оголосили переможців літературної премії «Своя полиця»
- 19.03.2026|09:06Писати історію разом: проєкт «Вишиваний. Король України» розширює коло авторів
- 18.03.2026|20:31Україна візьме участь у 55-му Брюссельському книжковому ярмарку
