Re: цензії
- 14.07.2026|Вероніка Чекалюк, науковиця, журналісткаКоли тіло каже «Ні»: книга, що навчає «слухати себе»
- 14.07.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськЛіричний щоденник Роксолани Жаркової
- 10.07.2026|Ігор ЧорнийКоли магія поза законом
- 10.07.2026|Олександр Козинець, письменник, педагог та музикантСміливість бути собою
- 10.07.2026|Віктор Вербич«Збережи цей світ – святий, зукраїненний»
- 08.07.2026|Інеса Матіїшин, філологЛюбов і біль в романі Степана Процюка «Троянда ритуального болю»
- 07.07.2026|Ігор ЗіньчукЛітература, що свідчить: про роман Оксани Радушинської «Псалом Давида»
- 26.06.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськФранківськ пісенний
- 26.06.2026|Віктор ВербичКоли cвіт – в обіймах мелодії дощу
- 24.06.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськПід знаком невтомності
Видавничі новинки
- Павлюк Ігор. "Мезозой"Проза | Буквоїд
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
Події
Під час «Медвіну» відбудеться круглий стіл, присвячений виданням для підлітків
ГО «Центр дослідження літератури для дітей та юнацтва», Благодійний Фонд «Україна incognita» та «Книжка року 2011» (Центру рейтинґових досліджень) запрошують на круглий стіл «Видання для підлітків у сучасному літературному та навчально-виховному процесі», який відбудеться під час ХІV Київської міжнародної виставки-ярмарку «Книжковий світ» (Київ, вул. Фізкультури, 1, ст.м. «Оліймпійська») 10 листопада об 11 год. (ауд. 303).
Під час круглого столу буде обговорено загальний критичний стан книжкових пропозицій для підлітків, причини неготовності українського книжкового ринку до серйозної літератури для цього віку, яка надто відверто зачіпає гострі проблеми співжиття дитини та довкілля, а тим часом має величезний попит у світі; буде проаналізовано відповідність вікових видань емоційним та пізнавальним запитам підлітків та місце актуальної (сучасної) книги в навчально-виховному процесі. Після засідання - знайомство з книжковими пропозиціями цього сеґменту, які беруть участь у конкурсі «Книжка року-2011».
Експерти - визнані науковці провідних українських наукових установ.
Доктори наук, автори підручників для школярів - провідний науковий співробітник Інституту літератури ім. Т.Шевченка НАНУ Раїса Мовчан та професор НУ «Києво-Могилянська академія» Борис Шалагінов.
Члени Міжнародного наукового товариства дослідження літератури для дітей та юнацтва (IRSCL) - професор кафедри видавничої справи та редагування Української академії друкарства Емілія Огар (Львів) та доцент Інституту гуманітарних і соціальних наук НУ «Львівська політехніка», Президент Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва Уляна Гнідець (Львів).
Тетяна Качак, доцент кафедри філології та методики початкової освіти Прикарпатського національного університету ім. Стефаника (Івано-Франківськ). Маріанна Кіяновська, письменник-перекладач, президент ГО «Незалежна літературна премія «Великий їжак» (Львів). Автор-координатор інтернет-ресурсу «КЛЮЧ» Наталя Марченко, кандидат історичних наук, ст.н.с. Інституту біографічних досліджень НБУВ (Київ). Президент Всеукраїнського рейтингу «Книжка року», літературний аналітик Костянтин Родик та директор Центру рейтинґових досліджень «Еліт-профі» Галина Родіна (Київ). Володимир Чернишенко, перекладач дитячої літератури (Дж.Вілсон, С.Кулідж, Р.Кіплінґ).
Модератор: Тетяна Щербаченко, голова Київської філії Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва, автор книжок для дітей, літературний критик.
На фото: Тетяна Щербаченко
Коментарі
Останні події
- 16.07.2026|17:03Наталка Сняданко: розмова про письмо, переклади, Україну і Європу
- 16.07.2026|10:32На Закарпатті відбудеться «Чендей-фест 2026»
- 16.07.2026|10:30Укрзалізниця запускає інтерсіті до Луцька в дні Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера»
- 14.07.2026|14:39BestsellerFest у Львові: Жан Рено, Артем Чех, Ірена Карпа, Володимир Кличко та інші культові особистості
- 14.07.2026|09:25У Флориді відбудеться творчий вечір відомого письменника Ігоря Павлюка
- 10.07.2026|09:37Інтерактивні читання, творчі майстерки, квести, руханки для дітей: якою буде дитяча програма на фестивалі «Фронтера»
- 07.07.2026|20:35Видавництво Korali Books оголосило конкурс чуттєвої прози: переможці отримають шанс видати власну книгу
- 07.07.2026|13:15Дипломатія без прикрас: спогади, досвід і залаштунки служби
- 03.07.2026|14:00Звернення Софії Русової
- 01.07.2026|16:44Ольга Куждіна: «Я взагалі не вмію вигадувати сюжети. Зате спостерігати, бачити і чути – це моя справжня суперсила!»
