Інфотека - письменники

Русаков Сергій

Культуролог, есеїст

Народився і живе в м. Києві. Закінчив Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова. Куратор та організатор різноманітних літературних і мистецьких заходів.

Автор збірки «Філософія туги» (Київ, 2007) та «Келих імпульсів» (Київ, 2009), упорядник літературно-мистецького проекту «Щоденник» (2010), упорядник антології «Живий літопис (2011).

Твори також друкувались у збірках «Хай все буде так» (Київ, 2007), «Дивовижність» (Київ, 2008), у газеті «Освіта» (2009), журналі «Дніпро» (2011). Автор багатьох рецензій у газеті «Друг читача» (2010).

Наразі працює викладачем кафедри культурології Інституту філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та головним редактором газети «Педагогічні кадри».

Нагороджений Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, особисті досягнення та вагомий внесок в галузі національної освіти (2010), Подякою за вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики та з нагоди Дня молоді від Київського міського голови (2010), Почесною відзнакою НПУ імені М. П. Драгоманова «Срібна медаль «Михайло Петрович Драгоманов 1841-1895 рр.» та ін.

Життєве кредо: «Лиш борися - не мирися, краще впадь - але не зрадь!» (І. Франко). Партнери